KELL

آموزش ساخت یه چیز باحال درخواستی در ماینکرافت

آموزش ساخت یه چیز باحال در ماین کرافت

9/1/2020 · در آپارات وارد شوید تا ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر اساس سلیقه شما پیشنهاد شود وارد شوید آپارات در موبایل (Windows, Android, iOS)

ساخت چیز های جالب در ماینکرافت,ساخت یک چیز جالب در ماین …

8/7/2020 · ساخت چیز های جالب در ماینکرافت – ساخت وسایل با کامند بلاک و بدون کامند بلاک admin آگوست 7, 2020 آموزش بازی , اندروید , بازی , پسرانه , دخترانه , کامپیوتر , ماینکرافت Leave a comment 4,844 Views

آموزش درست کردن دستگاه آهن و گولم ساز در ماین کرافت با …

8/6/2020 · آموزش درست کردن دستگاه آهن و گولم ساز در ماین کرافت با ehsan ps4. 5,784. ehsan ps4 6.9 هزار دنبال‌ کننده. 5,784 بازدید. دانلود ویدیو. با کیفیت 144p. با کیفیت 240p. با کیفیت 360p. با کیفیت 480p.

آموزش یک چیز باحال ماینکرافت

آموزش ماینکرافت- آموزش ساخت ارتشی از آیرون گولم تو ماینکرافت 02:33 آموزش های ماینکرافت (روش آوردن رقص تابوت در ماینکرافت)

اموزش یه چیز خیلی جالب در ماینکرافت

راز های ماینکرافتو یه چیز مخفی اموزش یه چیز خیلی جالب در ماینکرافت

اموزش ساخت هیروبراین و جنگ با ان در ماینکرفت

اموزش ساخت هیروبراین و جنگ با ان در ماینکرفت. این ویدیو را یکی از دوستانم میخواست و من به او قول دادم که اینو بزارم و کاملا در خواستی است و تورو خدا یه نظر خشک و خالی هم بدین .باتشکر.

ساخت ماشین زمان در ماین کرافت

نوشته شده در ژوئن 16, 2013 توسط Arash-Miner. سلام به همگی امروز آموزش ساخت ماشین زمان در ماین کرافت رو براتون آماده کردم !! این آموزش به دلیل ساده بودن به روایت تصویر هستش امیدوارم خوشتون بیاد. ۱.ابتدا مانند تصویر یک بلاک قرار دهید و روی آن یک button بگذارید. ۲.یکredstone torch پشت butoon قرار دهید.

برچسب‌ها:, , , , , ,