KELL

آموزش ضرب پایه دوم توسط خانم کوراوند

راحت ترین روش های حفظ جدول ضرب برای دانش آموزان ابتدایی …

12/10/2019 · جدول ضرب یکی از مفاهیم درسی است که آموزش آن از پایه سوم ابتدایی شروع می شود. برای آموزش جدول ضرب می‌توان با صرف وقت، استراتژی و کمی صبر خاطره شیرینی در ذهن کودک به‌جا گذاشت.

آموزش ریاضی جمع و تفریق فرایندی 3 رقمی پایه دوم ابتدایی …

جمع و تفریق فرایندی 3 رقمی صفحه 95ریاضی پایه دوم ابتدایی در این ویدئو دانش آموز با روش جمع 2رقمی و تفریق 3رقمی به روش پله ای و فرایندی آشنا می شود.

آموزش ربع در ساعت.آموزگار پایه دوم:خانم امیرابادیزاده

آموزش ربع در ساعت.آموزگار پایه دوم:خانم امیرابادیزاده … آموزش ضرب ۹ با کمک انگشتان دست-آموزگار خانم امامی-مجتمع هدی … ویدیوها توسط کاربران منتشر شده و نماوید صرفا آن را به اشتراک گذاشته است .

کلاسی برای بچه های خلاق | تکلیف آموزش ضرب

تکلیف آموزش ضرب برای بزرگ نمایی تصاویر ،روی تصویر کلیک کنید. … + نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۰۹ ساعت 11:7 توسط رحمان نژاد | … پایه دوم (خانم دشتی زاده)

آموزش ابتدايي مغان آراز

دانلود محتوای الکترونیکی آموزش نسبت و تناسب – ریاضی پنجم و ششم ابتدایی: کارهای گرافیکی این محتوای فوق العاده زیبا توسط خانم لیلا توکلی از منطقه ی 1 تهران طراحی و برنامه نویسی آن توسط علیرضا پناهی از آموزش و پرورش شهرستان …

تکلیف آموزش ضرب

تکلیف آموزش ضرب برای بزرگ نمایی تصاویر ،روی تصویر کلیک کنید. … + نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۰۹ ساعت 11:7 توسط رحمان نژاد | … پایه دوم (خانم دشتی زاده)

آموزش ابتدايي مغان آراز

1- این آموزش شامل 2 ساعت فیلم آموزشی به همراه تمام نرم افزارهای مورد نیاز در قالب یک حلقه dvd می باشد. 2- این آموزش توسط علیرضا پناهی مولف کتاب تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار فلش ساخته شده است.

آموزش سناد و دانا و گام بگام تمام پایه | چهارم ابتدایی

آموزش سناد و دانا و گام بگام تمام پایه راهنمای سیستم دانش آموزان ،گام به گام تمام پایه ها و نمونه سوالات و برگه خام طرح سوال قابل ویرایش

برچسب‌ها:, , , , , ,