KELL

آموزش فعال کردن اثر انگشت در تلفن همراه هوشمند

آموزش فعالسازی قفل اثر انگشت همراه با اضافه کردن اثرانگشت …

12/7/2019 · در اکثر گوشی ها میتوانید 4 الی 5 انگشت اضافه کنید. آموزش فعالسازی قفل اثر انگشت همراه با اضافه کردن اثرانگشت جدید در اندروید. نکته : رمز عبور خود را به خاطر داشته باشید تا در صورت عمل نکردن حسگر اثر انگشت بتوانید با …

آموزش نحوه فعال سازی سنسور اثر انگشت در گوشی های اندرویدی

فعال سازی چند اثر انگشت در گوشی. در برخی از گوشی ها این امکان وجود دارد تا به جای ثبت یک انگشت، حداقل بین سه تا چهار انگشت را ثبت نمایید.

آموزش فعالسازی حسگر اثر انگشت در گوشی گلکسی سامسونگ – اتصالات

مجموعه اتصالات در این ویدئو به شما نحوه فعال‌سازی حسگر اثر انگشت در گوشی‌ گلکسی سامسونگ را آموزش می‌دهد. با راهنمای عملی مجموعه اتصالات همراه باشید. برای شروع به قسمت Setting بروید.

آموزش تصویری نحوه فعال کردن قفل اثر انگشت Touch ID آیفون …

6/4/2020 · همانطور که پیشتر گفته شد باید در نظر داشت که برای فعال سازی اثر انگشت آیفون تنها پنج انگشت امکان بارگذاری شدن در دستگاه را دارند. برای انجام اینکار روند زیر را دنبال کنید. در صفحه هوم اسکرین (Home screen) وارد Setting شوید. بر روی گزینه Touch ID & Passcode کلیک کنید.

آموزش تنظیم قفل اثر انگشت در اندروید – گویا تک • آموزش و …

چگونه قفل اثر انگشت در اندروید را تنظیم کنیم؟ ابتدا به تنظیمات یا Settings گوشی اندرویدی خود مراجعه نمایید. سپس بر حست نوع گوشی خود بر روی یکی از گزینه های زیر ضربه بزنید:

آموزش تنظیم و فعال کردن اثر انگشت لپ تاپ در ویندوز 7/8/10

البته اگر می خواهید انگشت دیگری را هم اضافه کنید، باید روی Add Another Finger کلیک کنید و این فرایند را برای انگشت دیگر خود نیز تکرار کنید. تنظیم اثر انگشت لپ تاپ ، اضافه کردن انگشت دیگر به حسگر اثر انگشت. اگر در زمان های دیگری قصد اضافه کردن انگشت دیگری را داشتید، وارد تنظیمات ویندوز …

آموزش 3 روش تنظیم و فعال كردن اثر انگشت لپ تاپ ویندوز 10 …

PIN ویندوز خود را وارد کنید. با ظاهر شدن پنجره زیر، انگشت خود را روی اسکنر اثر انگشت قرار دهید. در فرآیند فعال سازی اثر انگشت لپ تاپ در ویندوز ۱۰ شما باید چندین بار قسمت های مختلف انگشت خود را روی اسکنر قرار دهید تا تمام قسمت های انگشت شما اسکن شود.

برچسب‌ها:, , , , , ,