KELL

آموزش نصب sql sserver2014

نحوه نصب SQL Server 2014

در این مقاله قصد داریم قدم به قدم نحوه نصب SQL Server 2014 را شرح دهیم. هنگامی که یک نمونه از SQL بر روی سیستم شما نصب باشد ، می توانید نمونه های دیگری را نیز از همان Sql بر روی سیستم خود نصب کنید.

آموزش تصویری مرحله به مرحله نصب SQL Server 2014 و در ادامه SQL

با سلام و عرض ادب در این پست می خواهیم نصب SQL Server 2014 را به صورت مرحله به مرحله انجام دهیم.. بعد از تهیه sql 2014 بر روی فایل نصبی آن کلیک کرده تا پنجره زیر نمایان شود، بر روی installation کلیک کرده تا به مرحله بعدی بروید.

آموزش نصب SQL Server 2014 – گیت

در این آموزش تصویری با نحوه نصب و راه اندازی SQL Server 2014 آشنا می شوید. این دوره آموزشی محصول موسسه LearnNowOnline است. سرفصل های این دوره: آماده شدن برای نصب و راه اندازی مقدمه کنترل کننده دامنه نرم افزار شبکه مورد نیاز راه اندازی …

شرکت آریانت – آموزش نصب SQL 2014

آموزش نصب SQL 2014 مقالات و یادداشت ها … مرحله 3 و 4-در اين مراحل، برنامه موارد لازم براي نصب SQL Server را چك مي كند و نتايج آن را در مرحله بعد ارائه مي دهد.

دوره آموزشی SQL | رایگان | آموزش MICROSOFT SQL SERVER 2014

آموزش نصب و راه اندازی محیط Microsoft Sql Server 2014: (در این بخش نیازمندیهای و روش نصب SQL Server 2014 و هم چنین سرویسهای مرتبط آن بیان می شود.) 4. آشنایی با محیط Management Studio : …

آموزش نصب و راه اندازی SQL سرور بصورت گام به گام تصویری قسمت 2

نصب نباشد در زمان نصب وجود این بسته چک می شود و در صورت عدم وجود با خطا مواجه خواهیم شد پرداختیم .همچنین در مورد ویژگی های جدید این نرم افزار (SQL Server 2014) صحبت شد ، پس از نصب Dot Net FrameWork بهتر است جهت …

آموزش تصویری مرحله به مرحله نصب SQL Server Enterprise Edition

با سلام. در این پست می خواهیم نصب sql server 2017 enterprise را به صورت مرحله به مرحله انجام دهیم.. 1 – بعد از تهیه SQL server 2017 بر روی فایل نصبی آن کلیک کرده تا پنجره زیر نمایان شود، بر روی installation کلیک کرده تا به مرحله بعدی برویم.

راهنمای گام به گام نصب 2019 SQL Server – مرجع تخصصی آموزش …

اگر میخواید حتما sql server 2019 نصب کنید ویندوزتون رو ارتقا بدید اگر هم نمی تونید این کار رو کنید نسخه های پایین تر sql رو نصب کنید(فکر می کنم روی ویندوز ۷ می تونید sql server 2014 نصب کنید)

برچسب‌ها:, , , , , , ,