KELL

استندآپ کمدی، ویروس کورونا در اوج شکلاتی بیش نیست!!

استندآپ کمدی، ویروس کورونا در اوج شکلاتی بیش نیست!!

استندآپ کمدی، ویروس کورونا در اوج شکلاتی بیش نیست!! 204 آموزشگاه زبان اوج 19 دنبال‌ کننده

آپارات | آموزشگاه زبان اوج

استندآپ کمدی، ویروس کورونا در اوج شکلاتی بیش نیست!!

استندآپ جنجالی علیرضا خمسه در کانادا

7/20/2019 · «به تازگی ویدئویی کوتاه از اجرای استندآپ کمدی علیرضا خمسه در فضای مجازی منتشر شده که انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته است.»

عصر ايران – Asriran

بیش از 3 هزار بیمار کرونایی در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.

واکنش‌ها به استندآپ کمدی علیرضا خمسه در کانادا – اکوفارس

خراسان نوشت: به تازگی ویدئویی کوتاه از اجرای استندآپ کمدی علیرضا خمسه در فضای مجازی منتشر شده که انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخته است

حقایقی جالب و کمتر شنیده شده در مورد آل پاچینو؛ از زندگی …

۷ – آل پاچینو کار خود را با استندآپ کمدی آغاز کرد. سخت است که پاچینو با آن بازی‌های جدی و پرتنش را روی صحنه استند آپ کمدی دید، اما استندآپ کمدی روزگاری بخشی واقعی از زندگی این بازیگر افسانه‌ای بود.

عصر ايران – Asriran

تمدید محدودیت کرونایی در جمهوری آذبایجان بازداشت 12 دلال مرغ در کرج بوشهر؛ جزئیات قتل خانوادگی/ قاتل فراری سابقه قتل و ۲۰ سال حبس داشت واعظی: بابت همه رنج‌ها و مشقت‌های این سال سخت از مردم پوزش می‌طلبیم هدایای نوروز 1400 ایرانسل ادعای شرکت آمریکایی: فروش روزانه یک میلیون …

استندآپ کمدی نامزدها از عزا تا عروسی/تبلیغات با بوی باروت …

استفاده از فضای مجازی برای تبلیغ کاندیداها در این دوره شدت گرفته است، تهیه کلیپ‌هایی از کودکان و گفتن جملاتی از زبان کودکان که یک کاندیدا را تبلیغ می‌کند اقدام تأمل‌برانگیز دیگری است که معلوم نیست برای مخاطب چقدر اقناع‌کننده خواهد بود.

ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مجموعه‌ای از انفجارها در باتا، گینه استوایی حداقل ۱۰۸ کشته و بیش از ۶۰۰ تن زخمی برجای گذاشت. در زامفارا ، نیجریه ۲۷۹ دختر از یک مدرسه متوسطه که توسط راه‌زنان مسلح ربوده شده بودند ، آزاد شدند.

واکنش جنجالی علیرضا خمسه از حذف بابا پنجعلی تا سفر رامبد جوان

7/29/2019 · علیرضا خمسه که این روزها با استندآپ کمدی جدید و بیانیه بعد از آن بر سر زبان‌ها است، در مصاحبه با یک تلویزیون اینترنتی درباره حذف نقش بابا پنجعلی از مجموعه پایتخت توضیح داد.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,