KELL

اشک ها و ناراحتی های بازیکنان تیم ملی

اشک ها و ناراحتی های بازیکنان تیم ملی – تماشا اسپرت – تماشا

در این بازی البته مثل بازی با مراکش و بسیاری دیگر از بازی های تیم ملی مالکیت توپ با حریف بود آن هم اسپانیا که در بیشتر بازی ها در مالیکت توپ حریفانش را شکست می دهد.

فیلم کامل اشک ها و گریه های بازیکنان تیم ملی و مهدی طارمی …

فیلم کامل اشک ها و گریه های بازیکنان تیم ملی و مهدی طارمی بعد از بازی ایران پرتغال ۱۳۰۲۳ بازدید منتشر شده در ۵ تیر ۱۳۹۷

اشک‌ها و ضجه‌های بازیکنان تیم‌ملی/ باران اشک در آسمان روسیه

اشک‌ها و ضجه‌های بازیکنان تیم‌ملی/ باران اشک در آسمان روسیه گروه ویدئو الف، ۵ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۱۲ 3970405039 لحظات وداع بازیکنان تیم ملی با جام جهانی 2018 را ببینید.

اشک‌های ایبراهیموویچ در نشست خبری تیم ملی سوئد

اشک‌های ایبراهیموویچ در نشست خبری تیم ملی سوئد آفتاب‌‌نیوز : زلاتان ایبراهیموویچ در نخستین نشست خبری در تیم ملی سوئد همه نگاه ها را به خود معطوف کرد.

اشک‌های رحمتی، دانشگر، چشمی و شجاعیان و ناراحتی بازیکنان …

پس از سوت کوپال ناظمی داور بازی، مهدی رحمتی و محمد دانشگر اشک می‌ریختند و در نهایت دروازه‌بان باتجربه استقلال دست مدافع آبی‌پوشان را گرفت و به رختکن برد. داریوش شجاعیان و روزبه چشمی نیز با چشمانی اشک‌بار توسط مسئولان استقلال راهی رختکن شدند.

ببینید | اشک و ناراحتی یک استقلالی در مراسم چهلم میناوند …

3/9/2021 · ببینید | اشک و ناراحتی یک استقلالی در مراسم چهلم میناوند سهراب بختیاری زاده ، بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی در مراسم چهلم میناوند حاضر شد و ویدیویی از اشک های دردناک او در این مراسم منتشر شد.

نگاهی به حاضران و جامانده‌های اردوی تیم ملی فوتبال – ایسنا

3/21/2021 · سرمربی تیم ملی بدون توجه به انتقادات چند وقت اخیر، همچنان روی نام برخی از بازیکنان خط کشیده و به دنبال اجرای تفکرات خود تا بازی‌های سرنوشت‌ساز در انتخابی جام جهانی است. به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار دوستانه با تیم ملی …

برچسب‌ها:, , , , , ,