KELL

افزونه نمایش پی دی اف وردپرس

افزونه نمایش فایل های PDF در وردپرس – بیست اسکریپت

افزونه نمایش فایل های PDF در وردپرس به شما این امکان را می دهد تا عرض و ارتفاع فایل های PDF را کنترل نمایید. هم چنین شما می توانید پشتیبانی از ورژن های قدیمی اینترنت اکسپلورر را غیرفعال کنید.

7 بهترین افزونه نمایش فایل PDF در وردپرس | تم فارس

9/11/2019 · برای نمایش فایل های پی دی اف در وردپرس به صورت آنلاین نیازمند یک افزونه وردپرس هستید که به دلیل گستردگی افزونه ها این کار دشوار است که بهترین آنها را انتخاب کنید.

افزونه نمایش فایل PDF در وردپرس

بخوانید : افزونه آپلود عکس در نظرات وردپرس. بعد از نصب و فعال سازی افزونه به بخش تنظیمات>> pdf viewer مراجعه کنید تا تنظیمات افزونه را انجام دهید. در ابتدا شما میبایست فایل پی دی اف مورد نظرتان را از طریق رسانه ها …

نحوه نمایش فایل های پی دی اف در وردپرس | طلوع ارتباطات

به صورت پیش فرض امکان بازکردن و نمایش فایل های پی دی اف در وردپرس وجود ندارد و شما نیاز به یک افزونه دارید.امروز قصد داریم افزونه ای در جهت تسریع این امر به شما معرفی کنیم و به شما آموزش دهیم که چگونه از این افزونه استفاده کنید.نام این افزونه PDF Embedder میباشد.

ساخت پیش نمایش انواع فایل در وردپرس با افزونه Embed Any …

افزودن پیش نمایش فایل در وردپرس. حال برای افزودن پیش نمایش انواع فایل در قالب ورد، پاورپوینت، اکسل، پی‌دی‌اف، متنی، تصاویر tif و tiff، ایلوستریتور و SVG به ویرایش یکی از مطالب خود مراجعه کنید.

برچسب‌ها:, , , ,