KELL

امضاهای طلایی دولت کمر نساجی ایران را شکسته است !؟

امضاهای طلایی دولت کمر نساجی ایران را شکسته است !؟ – اخبار …

امضاهای طلایی دولت کمر نساجی ایران را شکسته است !؟

منادی سفیدان: مجلس یازدهم بساط امضاهای طلایی و رانت‌خواری …

** امضاهای طلایی و رانت را حذف کنیم که کمر کشور را شکسته است منادی سفیدان گفت: مجلس یازدهم باید در زمینه تسهیل سرمایه‌گذاری و رفع قوانین مزاحم تولیدی گام‌های جدی بردارد.

فاضلی: زیاری کمر نساجی را شکست، او را هیچ وقت نمی‌بخشم …

فاضلی: زیاری کمر نساجی را شکست، او را هیچ وقت نمی‌بخشم/ باید ۴ بر صفر پیروز می‌شدیم ۱۶ دی ۱۳۹۹ – ۱۸:۲۵ اخبار …

مصباحی مقدم: دولت جلوی امضاهای طلایی را بگیرد – ایسنا

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت با اجرای دولت الکترونیک جلوی فساد در اقتصاد همچون امضاهای طلایی را بگیرد؛ دولت می‌تواند از طریق سهیم کردن مردم در سود نفت نقدینگی‌های سرگردان را جذب کند.

مالیات بر ارزش افزوده، کمر واحدهای صنفی را شکسته است …

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه امروز مطالبه مالیات بر ارزش افزوده کمر واحدهای صنفی را شکسته است، گفت: همان گونه که تمام قوا، پشت مذاکرات هسته‌ای ایستادند، حالا باید پشت صنعت و اقتصاد کشور بایستند.

تنها راه آمریکا برای ممانعت از قرارداد ایران و چین چیست …

شاید مقامات ترامپ پس از بحران کرونا امیدوار شده بودند که کمر دولت ایران زیر فشار تحریم و کرونا خُرد شود و در نهایت با فروپاشی اقتصاد ایران مقامات تهران از موضع شکست “پارچه سفید تسلیم” را بلند کنند و در مذاکراتی نابرابر با آنها پشت میز مذاکره بنشینند و خواسته‌های آمریکا را …

میرتاج‌الدینی: باید امضاهای طلایی ارزش خود را از دست بدهد

میرتاج‌الدینی: باید امضاهای طلایی ارزش خود را از دست بدهد. نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه باید همه تصمیم گیران در اتاق های شیشه ای بنشینندٰ گفت: لازم است تصمیمات و علل آن شفاف و روشن باشد و امضاهای طلایی ارزش خود را از دست بدهد. نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار.

برچسب‌ها:, , , , , ,