KELL

اموزش ریختن بازی بر روی ps4 بخش دوم

آموزش نصب و کپی بازی های دیجیتالی روی هارد PS4 | فروشگاه …

10/15/2016 · گام دوم – تنطیم ps4 با در اختیار داشتن آدرس آی پی که در مرحله ی قبل یادداشت کردید وارد تنظیمات PS4 شوید. به Settings>Network>Set up Internet connection بروید و مراحل زیر را دنبال کنید.

راهنمای انتقال دیتای بازی های پلی استیشن 4 از طریق کامپیوتر

4/7/2016 · بر روی فایل exe راست کلیک کرده و گزینه Run as Adminstrator را انتخاب کنید. حال که برنامه اجرا شد، از بخش IP ، عدد مربوطه را یادداشت کنید و بر روی گزینه Start کلیک کنید. بخش Port را نیز یادداشت کنید. (همیشه 8080 است)

آسان ترین راه نصب بازی در کنسول PS4 (آموزش تصویری) – گیم باز

پس از فرمت کردن هارد اکسترنال، مادامی که این هارد به PS4متصل باشد، به عنوان مکان پیش فرض دانلود بازی ها و برنامه ها به کار خواهد رفت. به منظور بازگشت به قبل و انتخاب هارد داخلی PS4 به عنوان مکان پیش فرض، مراحل زیر را انجام دهید: وارد بخش …

آموزش کامل نصب بازی های PS4 – ایکس گیمز

10/15/2018 · بخش اول «آموزش نصب اکانت های ظرفیت اول ، دوم و سوم». 1. ابتدا دکمه وسط کنترلر (ِDualshock) را نگه دارید تا منو باز شود. 2. سپس بر روی گزینه “Power” بروید و از منوی رو به رو گزینه “Switch User” را مانند تصویر زیر انتخاب کنید. 3. سپس گزینه “ُNew User” را مانند تصویر بزنید. 4.

آموزش تصویری انتقال دیتا بازی پی اس 4 PS4 با استفاده از PSX

3- بر روی PS4 از داخل (Settings-) وارد بخش Network شوید و گزینه دوم (Set Up Internet Connection) را انتخاب کنید. 4- با توجه به روش اتصال به مودم گزینه Use WIFI یا Use a Lan Cable را انتخاب کنید. سپس گزینه Manual را یزنید.

آموزش انتقال دیتا به PS4 از کامپیوتر – گیم پاس | فروشگاه و …

5/25/2019 · شما باید وقتی مقداری از دانلود بازی مورد نظر به میزان ۱ مگابایت و یا بیشتر گذشت، دانلود را متوقف یا Pause کنید تا بعد از تصاویر راهنما به ادامه روند انتقال دیتا به PS4 از طریق نرم افزار PSX Download Helper و کامپیوتر شخصی یا …

برچسب‌ها:, , , , ,