KELL

انیمیشن کوتاه – نگهبان سد – بدون کلام

نگهبان سد The Dam Keeper | انیمیشن و کارتون | آفرینک

11/12/2018 · انیمیشن کوتاه نگهبان سد The Dam Keeper درباره‌ی بچه خوکی است که هیچ دوستی ندارد. او از پدرش یاد گرفته که چطور نگهبان سد باشد. او با تنظیم کردن آسیاب بزرگ شهر باعث می‌شود که هیچ خطری شهر را تهدید نکند.

دانلود انیمیشن کوتاه The Dam Keeper 2014 – فایل نیکو

3/21/2020 · The Dam Keeper (سد نگهدار یا نگهبان سد) یک انیمیشن کوتاه، درام، خانوادگی و فانتزی محصول کشور آمریکا به کارگردانی مشترک Robert Kondo, Daisuke ‘Dice’ Tsutsumi است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

دانلود انیمیشن نگهبان سدThe Dam Keeper 2014

دانلود انیمیشن نگهبان سدThe Dam Keeper 2014 با لینک نیم‌بها رایگان به همراه تریلر

تماشای آنلاین و دانلود فیلم کوتاه سد داستان یک سگ آبی …

انیمیشن فیلم کوتاه ماجراجویی کمدی. انیمیشن کوتاه «سد داستان یک سگ آبی» درباره یک حیوان جوان پر شور که دوست دارد صداهای جنگلی را که در آن زندگی می کند کشف کند. تهیه کننده: Josh Clavir. نویسنده: Kjell Boersma. آهنگساز: Erica Procunier.

کارتون باب اسفنجی روز وارونگی

انیمیشن کوتاه نگهبان سد The Dam Keeper 2014 با زیر نویس

تماشای آنلاین و دانلود فیلم کوتاه گوردون گوس: زندگی خطرناک …

بی کلام. انیمیشن فیلم کوتاه کمدی. انیمیشن کوتاه «گوردون گوس: زندگی خطرناک» در مورد «گوردون» غازی است که در زندگی اش ریسک می کند و تصیم می گیرد از محیط امن خود خارج شود. 45. (9) رای داده‌ شده. تهیه کننده: Panoptiqm Studio.

7 اشتباه نابخشودنی در سدسازی – ایسنا

در سال 2000 کمیسیون جهانی سد (WCD) در یک ماموریت علمی اصول و قوانین سدسازی را مجددا مورد ارزیابی قرار داده و مجموعه‌ای از اشتباهات بحران‌آفرین را در زمینه سدسازی منتشر کرد. به گزارش ایسنا به نقل از بنیاد جهانی حمایت از …

برچسب‌ها:, , , , , ,