KELL

اولین تجربه جوان ترین بازیکن جام جهانی

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بهترین بازیکن: لوکا مودریچ: بهترین بازیکن جوان: کیلین ام‌باپه: بهترین دروازه‌بان: تیبو کورتوا: جایزه بازی جوانمردانه اسپانیا

پوریا فیاضی، جوان‌ترین والیبالیست جام جهانی / پیروزی اصلی …

پوریا فیاضی، جوان‌ترین والیبالیست جام جهانی / پیروزی اصلی، گرفتن سهمیه المپیک است پوریا فیاضی با 18 سال سن جوان‌ترین بازیکن جام جهانی والیبال بود.

جام جهانی فوتبال ۱۹۹۰ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کاستاریکا نیز که برای نخستین بار به جام جهانی راه یافت، شگفتی ساز شد و به عنوان تیم دوم در گروه برزیل به دور بعد راه یافت.

جوان ترین بازیکنان تاریخ جام جهانی

جوان ترین بازیکنان تاریخ جام جهانی 1,752 مجله اینترنتی برترین ها 20.6 هزار دنبال‌ کننده

با ۱۰۰ بازیکن برتر تاریخ جام‌های جهانی آشنا شوید – تابناک …

با خداحافظی گارینشا برزیلی‌ها که نگران یافتن جایگزین مناسبی برای او بودند به یکباره جرزینهوی جوان را کشف کردند که در جام‌جهانی ۱۹۶۶ افتخار دوبار بازی در کنار گارینشا را داشت. بعد از ناکامی برزیل در جام جهانی 1966 انگلیس، در جام جهانی …

مسن‌ترین و جوان‌ترین ایرانی در جام جهانی – مشرق نیوز

پیش از این، روژه میلا مهاجم تیم ملی کامرون در جام جهانی 1994 با 42 سال و یک ماه، پت جنینگز دروازه بان تیم ملی ایرلند شمالی در جام جهانی 1986 با 41 سال و پیتر شیلتون دروازه بان تیم ملی انگلستان در جام جهانی 1990 با 40 سال و 9 ماه سن، مسن ترین بازیکنان تاریخ جام جهانی بودند.

از پله تا دنیل ارزانی؛ چه اتفاقی برای جوان ترین بازیکنان …

جوان ترین بازیکن جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، هوگو سانچز مکزیکی نبود بلکه بازیکن تیم ویسلا کراکوف، آندری ایوان بود که برای تیمش در فصل ۱۹۷۷/۷۸ لیگ لهستان شش بار گلزنی کرد.

نوجوان 13 ساله ای به جوان ترین بازیکن حرفه ای فورتنایت …

فورتنایت به پدیده جهانی تبدیل شده و بسیاری در جهان مشغول تجربه آن هستند. به تازگی پسری 13 ساله به جوان ترین بازیکن حرفه ای این بازی تبدیل شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , ,