KELL

اپلیکیشن تبدیل تصویر به متن OCR

معرفی بهترین نرم افزارهای تبدیل تصویر به متن یا OCR – زومیت

5/31/2018 · نرم‌افزارهای OCR امکان دیجیتالی کردن اسناد نوشتاری پرینت‌شده و تبدیل آن‌ها به نسخه‌‌های قابل ویرایش را فراهم می‌کنند. تشخیص کاراکتر اپتیکال یا OCR برنامه‌ای است که تصاویر اسکن شده‌ی متون چاپ‌شده یا دست‌نویس را به فرمت‌های متنی قابل خواندن برای ماشین تبدیل می‌کند.

معرفی بهترین اپلیکیشن های تبدیل عکس به متن : اپلیکیشن های OCR

آشنایی با اپلیکیشن های ocr یا همان اپلیکیشن های تبدیل عکس به متن به همراه معرفی بهترین برنامه های کاربردی که در این زمینه ارائه شده است.

تبدیل تصویر به متن – OCR فارسی

OCR فارسی: تبدیل عکس به متن با یک کلیک OCR مخفف Optical Character Recognition است. OCR فارسی کار پیچیده‌ای است که توسط بینایی ماشین، پردازش تصویر و الگوریتم‌های هوش‌مصنوعی، متن تصاویر را تشخیص می‌دهد.

معرفی یک نرم افزار کاربردی برای تبدیل تصویر به متن یا OCR …

2/20/2020 · یکی از پر استفاده‌ترین کاربردهای تبدیل تصویر به متن یا OCR برای تبدیل اسناد حقوقی یا تاریخی در قالب PDF یا کپی استفاده می‌شود. پس از بارگزاری اسناد یا فایل‌ها در این نسخه نرم افزاری، کاربران می‌توانند متن اسناد را ویرایش، قالب بندی و یا حتی در آن‌ها جستجو کنند.

دانلود بهترین نرم افزارهای OCR رایگان برای تبدیل عکس به متن

در غیر این صورت باید به سراغ بهترین نرم افزارهای OCR که به صورت تخصصی برای تبدیل عکس به متن توسعه پیدا کرده‌اند بروید. SimpleOCR یکی از همین برنامه‌ها است. برای استفاده از این برنامه به منظور تشخیص متون از داخل دست نوشته‌ها، تنها ۱۴ روز زمان استفاده رایگان دارید، اما برای تشخیص …

متن یار – تبدیل تصویر به متن – با بهترین دقت

متن یار به شما کمک میکند تا تصاویری که از کتاب ها، مجلات و مقاله ها دارید را به متن تایپی تبدیل کنید. این تبدیل به کمک تکنولوژی تشخیص حروف یا ocr انجام می‌شود.

معرفی 5 نرم افزار OCR برای تبدیل عکس به متن در کامپیوتر …

معرفی ۵ نرم افزار ocr برای تبدیل عکس به متن در کامپیوتر. همانطور که میدانید دنیا به سمت دیجیتالی شدن پیش می رود و ما اسناد خود را باید به شکل دیجیتالی در بیاوریم، شاید بتوان گفت که عکس هم یک فرم دیجیتالی است اما ما قابلیت …

نرم افزار تبدیل عکس به متن تایپ شده (برای ویندوز …

هنگامی که از یک سند، تصویر آن را در اختیار دارید و میخواهید آن را به متن تایپ شده تبدیل کنید نرم افزار Readiris Corporate میتواند به شما کمک کند. به عمل تبدیل عکس به نوشته تایپ شده، OCR میگویند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,