KELL

اگه بگم یک عصر خوب و دلپذیر اشکال داره؟

متن زیبا در مورد آینده روشن + عکس نوشته – تــــــــوپ …

2/8/2021 · اگر آینده ای روشن میخوای براش تلاش کن. هیچ کس نمیاد یک آینده خوب و زیبا رو دو دستی تقدیمت کنه و تو برای ساختن اون باید تلاش کنی. اگه منتظری که آینده خوب و زی…

نوشتن راحت می‌شود: این تنها نکته مهمی است که برای نوشتن به …

11/19/2020 · برای شناگر شدن فقط یک راه وجود دارد آنهم دل زدن به دریاست. دریای نوشتن شاید در آغاز پرتلاطم و مهارناپذیر باشد، اما سرانجام رام و دلپذیر می شود.

بیوگرافی مهرداد صدیقیان | عکس های مهرداد صدیقیان و ازدواج وی

مهرداد صدیقیان متولد 30 بهمن سال 1367 در شهر تهران است او بازیگر سینما و تلویزیون است. او دیپلم ریاضی دارد. فعالیت بازیگری را از سال 84 با بازی در فیلم عصر جمعه به کارگردانی مونا زندی شروع کرد. او به دلیل بازی در فیلم اتوبوس شب معروف شد و با بازی در سریال سقوط یک …

دانلود سریال کره ای Extraordinary You 2019 – کره تی وی

دانلود سریال کره ای Extraordinary You 2019. تو فوق العاده ای. مشخصات. نام: تو فوق العاده ای – Extraordinary You. ژانر: جوانان، دوستانه، مدرسه ای، عاشقانه، فانتزی، کمدی. مدت زمان: 30 دقیقه. تعداد قسمت ها: 32. روزهای پخش: چهارشنبه، پنجشنبه. سال انتشار: 2019.

داستان کوتاه «عصر یک چهارشنبه‌ی بارانی»

و در عین حال نظر منفی گذاشتن پای داستان این و آن چه سودی برای من داره؟ من اگه اهل نظر گذاشتن و کامنت بازی و ایمیل ساختن بودم، برای خودم نظر و ستاره میذاشتم که تعداد نمرات ۱ از ۵ بیشتر نشه.

برچسب‌ها:, , , ,