KELL

با عشق برای بدبخت های بیان!!

فن بیان و مهارت‌های ارتباطی(چطور با طرف مقابلم صحبت کنم …

2/16/2020 · که یکی از مهم‌­ترین این موانع، قضاوت کردن است.در ادامه 10 راهکار برای تقویت فن بیان و مهارت‌­های ارتباطی گفته شد که شما می­توانید با توجه به شرایط خودتان از آن استفاده کنید. در این راهکارها توصیه شد تا ابتدا موانع ارتباطی خود را بشناسید، به صحبت­های عشقتان توجه کنید.

چگونه عشقمان را ابراز کنیم؟ 5 زبان بیان عشق و محبت

در این زبان ابراز عشق ، گرفتن یک هدیه از روی فکر می تواند به گیرنده آن میزان عشق و قدردانی فرستنده را بیان کند. وقت گذراندن

راهکارهایی ساده برای تقویت فن بیان در افراد + نکات

برای کنترل بیشتر بر روی سخنرانی باید کلمات را دقیق و صحیح تلفظ نمایید زیرا عجله در ارائه و بیان مطالب باعث از بین رفتن رشته تفکرات مخاطب می شود. شمرده صحبت کردن به نفوذ کلام شما کمک می کند و سبب می شود کلمات به صورت مناسب در جای مناسب در ذهن شنوندگان بنشیند.

10 شعر زیبا که با آنها می توانید عشق خود را نسبت به دیگران …

1/15/2020 · 10 شعر زیبا که با آنها می توانید عشق خود را نسبت به دیگران ابراز کنید. زمانی که با جملات نمی‌توانیم حرف دلمان را بزنیم؛ این زبان شعر است که می‌تواند به بهترین نحو احساسات را منتقل کند. در ادامه با 10 شعر و شاعر آشنا می‌شویم که می‌توانند در احوال عاشقانه‌مان راهی برای بیان …

بدبختی و خوشبختی در دیدگاه اسلام (2)

حضرت حق تبارک و تعالی در سوره عصرف چهار معیار را برای نجات از بدبختی و زاین حقیقی بیان می فرماید که عبارتند از: ایمان به خدا، عمل صالح، سفارش به حق و سفارش به صبر و ایستادگی.

برچسب‌ها:, , , ,