KELL

ببینید چینی ها در قرنطینه خانگی چطور با همسایه خود شادی میکنند

همسایه چین چگونه از مهلکه کرونا گریخت؟ – مشرق نیوز

به گزارش مشرق ، تایوان، چسبیده به چین است؛ جزیره ای با ۲۳ میلیون نفر جمعیت که ۸۵۰ هزار نفر از مردمش بین چین و تایوان دایم در رفت‌وآمد هستند چون در چین کار می کنند و یا اقامت دارند. اما امروز، در حالی که که تمام کشورها حتی …

هالووین شاد و خرم و رها در ووهانِ چین

چینی ها نیز علاقعه خاصی به این جشن دارند و هر چند از منظر فرهنگی نزدیکی با این مراسم ندارند اما هر ساله تلاش می‌کنند تا نسخه چینی آن را در کشور خود برگزار کنند.

فرارو | (تصاویر) یک شب در ووهان؛ از کلوپ‌های شبانه تا …

با وجود صحنه‌های پر رونق شب در ووهان، صاحبان مشاغل و رستوران دار‌ها می‌گویند هنوز مدتی طول می‌کشد تا خسارات گسترده‌ای که در حین کرونا به آن‌ها وارد شده جبران شود.

چهار تاکتیک نبرد با کرونا / تجربه ایتالیا، ژاپن، کره‌جنوبی …

دنیای اقتصاد نوشت: ویروس کرونا کماکان در حال پیشروی در جهان است. آخرین آمار تعداد مبتلایان به این ویروس که از شهر ووهان چین آغاز شده است از ۸۰ هزار نفر در دنیا گذشت و تعداد کشته‌شدگان نیز روند صعودی را طی می‌کند.

مواد غذایی که به بمب شادی و نشاط معروفند

موز ها معمولاً گلایسمیک کمی دارند و انسولین موجود در آن ها باعث می شود که قند کافی و سالم به بدن تان برسد که یکی از منابع شادی می باشد و همچنین حاوی پتاسیم هستند که آن هم در شادی فرد موثر است. 25.

ببینید | جزییات بسته حمایتی دولت برای جبران زیان های ناشی …

قرنطینه خانگی چیست و چگونه برای فرار از ویروس کرونا خود را قرنطینه کنیم؟ دولت همه کشورهایی که شیوع ویروس کرونا در آن ها گزار شده است، از مردم درخواست می کنند محیط زندگی شان را ایزوله کرده و خود را قرنطینه کنند!

ترس از این ویروس را تجویز می‌کنم/ بهتر است حرمت خودتان را …

مگر دیابت تلفات ندارد؟ یا بیماری‌های قلبی یا حتی کهولت سن؟ پس چرا از این ویروس که آمار مرگ و میری کمتر از آنها دارد اینقدر می‌ترسیم؟ اصلا ترس تا کجا منطقی و وارد است و برای رهایی از آن چه باید کرد؟

۲۴ تا ۲۸ درصد بیماران کرونایی سوءتغذیه دارند/ توزیع سبد …

3/27/2020 · در ایران ۲۴ تا ۲۸ درصد بیمارانی که در بیمارستان‌ها بستری هستند، دچار سوتغذیه هستند که باید به این نکته در شرایط بحران کرونا توجه کنیم و چند هفته پیش راهکار پیشنهادی‌مان برای رفع آن را هم ارائه داده‌ایم؛ جایگزینی بسته …

برچسب‌ها:, , , , , , ,