KELL

بررسی میتسوبیشی اوتلندر

بررسی مشخصات میتسوبیشی اوتلندر 2016 – 2018 | bama

مشخصات میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3, تیپ 5 2016 – 2018 به همراه تست کارشناسی مشخصات فنی خودرو بررسی ایراد مشکلات معایب و مزایا میتسوبیشی اوتلندر 2016 – 2018 با امکان مقایسه

ویدیو: تست و بررسی میتسوبیشی اوتلندر 2016 | اسب بخار …

9/9/2016 · تست و بررسی میتسوبیشی اوتلندر 2016. در این قسمت از اسب بخار، به سراغ میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۶ رفته ایم که این روزها توانسته نظر بخشی از بازار را به سمت خود بکشاند. خودرویی ژاپنی و کراس اوور که ابعاد به نسبت بزرگی را دارد و همیشه در محدوده قیمتی ۲۰۰ میلیون تومان معامله می شود.

نقد و بررسی میتسوبیشی اوتلندر PHEV – آرین موتور

نقد و بررسی میتسوبیشی اوتلندر PHEV. وقتی صحبت از یک SUV قدرتمند می‌شود، شاید یکی از مسائلی که ذهنمان را مشغول خود می‌کند، مصرف سوخت این خودرو‌ها است؛ اما در چند سال اخیر با پیشرفت فناوری‌ها در خصوص خودرو‌های هیبریدی این مسئله تا حدی برطرف شده است.

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۷؛ مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره …

11/4/2017 · چنین شریطی، اوتلندر را به‌عنوان پرچم‌دار کراس‌اورهای میتسوبیشی معرفی می‌کند تا با قیمت منطقی و شرایط فنی مناسب، ناجی سازنده در شرایط حساس کنونی باشد. نسل اول این خودرو در سال ۲۰۰۱ معرفی شد و مثل دیگر خودروهای میتسوبیشی در آن زمان، با ضعف طراحی مواجه بود.

نقد و بررسی عملکرد میتسوبیشی اوتلندر برقی (PHEV) – آرین موتور

نقد و بررسی عملکرد میتسوبیشی اوتلندر برقی (PHEV) میتسوبیشی اوتلندر یکی از قدرتمند‌ترین خودرو‌های SUV تولید شده توسط میتسوبیشی است که در چند سال اخیر توانسته در کشور‌های مختلف دنیا بخصوص کشور‌های اروپایی، طرفداران زیادی بدست آورد.

برچسب‌ها:, , , ,