KELL

بغض سروش جمشیدی از توهین مردم به او

بغض سروش جمشیدی از توهین مردم به او

سروش جمشیدی در پاسخ علی ضیا که راجب چت های خصوصی او با سالومه سیدنیا گفت که بخاطر توهین مردم اشک ریختم

واکنش بغض آلود سروش جمشیدی به انتشار چت هایش با سالومه سیدنیا

سروش جمشیدی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی شبکه یک، اعلام کرده که به دلیل انتشار این چت ها مورد توهین های فراوان مردم قرار گرفته و با بغض از این اتفاق یاد کرد.

ببینید | بغض جواد خیابانی وار سروش جمشیدی روی آنتن زنده …

البته جمشیدی پیشتر در چند برنامه تلویزیونی دیگر هم بغض و گریه داشته است. ولی این بار سعی کرد از خود و خانواده اش برای توهین‌هایی که به ناحق شنیده دفاع کند.

واکنش بغض آلود سروش جمشیدی به انتشار چت های خصوصی اش با …

51. 1399/1/2. 16:36. سروش جمشیدی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران به انتشار چت های خصوصی اش با مجری منوتو واکنش نشان داد. سروش جمشیدی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی شبکه یک، اعلام کرده که به دلیل انتشار این چت ها مورد توهین های فراوان مردم قرار گرفته و با بغض از …

بغض سروش جمشیدی در برنامه فرمول یک +فیلم – ️ شبونه

در اینستاگرام به دلیل اینکه کاربران با سلبریتی ها چشم در چشم نیستند هر حرف و توهینی که دوست دارند بدون هیچ شرمی میکنند که افراد نارک دلی مثل سروش جمشیدی به شدت آزرده خاطر شده است.

عبدالکریم سروش – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در واقع از یک‌سو این خمینی (مدرس سابق فلسفه اسلامی و صدرایی) بود که او را به نقد مارکسیسم فرا می‌خواند و از سوی دیگر تأثیرات آشکار سروش از فلسفهٔ علم و فلسفهٔ سیاسی کارل پوپر سبب می‌شد به …

سروش جمشیدی – خبرآنلاین

البته جمشیدی پیشتر در چند برنامه تلویزیونی دیگر هم بغض و گریه داشته است. ولی این بار سعی کرد از خود و خانواده اش برای توهین‌هایی که به ناحق شنیده دفاع کند.

برچسب ها – سروش جمشیدی

سروش جمشیدی یا «قیمت» شیرین دورهمی با سریال «در حاشیه» مهران مدیری شناخته شد؛ اما اوج محبوبیت را با همین کاراکتر «قیمت» پیدا کرد. با گذشت سه فصل از دورهمی حالا «قیمت» چه مدرن و امروزی باشد چه یک دوره گرد، خوب توانسته است نبض خنده مردم …

بیوگرافی سروش جمشیدی + تصاویر

سروش جمشیدی با اشاره به مردمی که نسبت به بازی های او در ۲ سال اخیر واکنش نشان داده اند، بیان کرد: گاهی بعضی در واکنش به بازی من در سریال های درحاشیه و حتی دورهمی سوال می پرسند که تا حالا کجا بوده ام اما واقعیت این است که من یک باره با پارتی و یا باندبازی وارد تلویزیون نشدم.

زمان پخش سریال صفر بیست و یک (۰۲۱) + جزییات

سریال صفر بیست و یک از ۵ آبان هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد. تکرار سریال صفر بیست و یک را در ۳۰ دقیقه بامداد، ۹ و ۵۰ دقیقه صبح و ۱۴ روز بعد می‌توانید مشاهده کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,