KELL

بهترین بهترین کسایی که توی فضای مجازی دیدم کیا بودن؟

تصویر تکان‌دهنده‌ای که در فضای مجازی پر شد

تصویر تکان‌دهنده‌ای که در فضای مجازی پر شد آفتاب‌‌نیوز : عکسی که می‌بینید، دیروز بسیاری از چشم‌ها را خیس کرد و به سرعت فضای مجازی را به واکنش‌های احساسی واداشت.

معرفی محبوب‌ترین خودروها در یوتیوب | مجله پدال

11/22/2020 · خودروهایی که از بودنشون توی لیست تعجب کردم نیسان کیکس و کیا سلتوس و mg بودن. قدیمی ترین خودروی لیست هم اسکای لاین R34 هست.

مردم، فضای مجازی و درس‌هایی از پرواز مهرداد میناوند و …

2/3/2021 · نه این که قبلش، زندگی خیلی عالی و روبه‌راهی داشتیم اما دلمان به حداقل‌ها خوش بود. به همین فضای مجازی و اینستاگرامی و به قول یکی از دوستان، به همین حضور وقت و بی‌وقت میناوند و انصاریان.

نقد و بررسی فیلم تنت ( Tenet ) – مووی مگ

فراستی و سایر منتقدای ایرانی بهتر از فراستی در زمره بهترین منتقدان دنیا هستند. واقعا متاسفم برای اونایی که با استناد به جو فضای مجازی چشم بسته با فراستی مخالفت میکنن.

ستارگان مجازی (یکشنبه ۹ اردیبهشت ۹۷) | ستاره

ستارگان مجازی امروز را با وضعیت بی اعصاب محسن میری آغاز کرده، در ادامه پای درس فیزیک فلور نظری مینشینیم، گریزی به داغ کردن تلگرام زده، از احوالات الناز شاکردوست سراغی گرفته و ضمن یادی از طراحی زیبای لباس تیم ملی، با …

زیباترین شعرهایی که تا به حال خوندم…

هر چند نامهربونیای زیادی از کسایی که دوستم می‌دونستمشون دیدم، هر چند توی محیطی هستم که «پارتی‌» و «پول» اولویت اول «تمام» مدیراشه، این روزها هر چند تا آستانه‌ی شکستن خمیده شدم!

برچسب‌ها:, , , , ,