KELL

بهترین بیت های علیرضا جی جی از نظر خودش در ده سال اخیر

ده دیس برتر تاریخ رپ فارسی | طرفداری

10/19/2019 · ده دیس برتر تاریخ رپ فارسی … خود منصفانه علیرضا جی جی … ۱ سال گذشته چمپیونزلیگ چطوری بهتون گذشت?? آلبوم Folklore به عنوان آلبوم سال در دوتا از بزرگترین پلتفرم های موسیقی …

نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای …

طیف گسترده‌ای از نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین در دسترس هستند. این نرم افزارها از نظر سهولت استفاده و کارایی بسیار با هم متفاوت هستند.

معرفی ۱۰ بدن‌ساز برتر در طول تاریخ

2/19/2019 · بعد از قهرمانی سال 1991 در آرنولد كلاسیك دیگر او تمركزش را فقط روی مسترالمپیا قرار داد. به نظر خودش بهترین آمادگی بدنی تمام عمرش را سال 1992 در مستر المپیای هلسیكنی فلاند داشت كه به مقام چهارم رسید.

برایتون آماده انتقال قرضی علیرضا جهانبخش :: ورزش سه

البته علیرضا هر گاه در ترکیب برایتون به میدان رفته بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشته؛ نمونه اش گل زیبایی که فصل گذشته در بازی با چلسی زد و به یکی از گل های زیبای لیگ برتر جزیره تبدیل شد.

لیونل مسی بهترین بازیکن مرد دهه اخیر از نگاه IFFHS | طرفداری

فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال (iffhs) این روزها بهترین های دهه اخیر (2011-2020) در زمینه های مختلف را انتخاب می کند و این بار نوبت به انتخاب بهترین مرد در دهه اخیر رسید.

سرعت اینترنت در ایران مضحک است – فریبکاری اپراتورها و …

مضحک بودن سرعت اینترنت در ایران؟ !!! میدونی مضحک چیه واقعا ؟ مضک افرادی هستش که سرعت اینترنت را در ایران این همه سال پایین نگاه داشته بودند حالا عنوان میکنند که این وزیر ارتباطات این دوره نه دوره های قبل بوده که سرعت را کم …

بهترین فیلم های کمدی ایرانی ؛ جریان ژانر طنز در سینمای …

ژانر طنز در سینمای ایران در سالهای اخیر موفقیت های خوبی کسب کرده است. با ما در معرفی بهترین فیلم های کمدی ایرانی همراه باشید.

برچسب‌ها:, , , , , ,