KELL

بهترین فناوری خواب برای گرفتن zzz های شما

راز خواب سریع و راحت در 30 ثانیه به شکل علمی

تحقیقات نشان داده است که افزایش مصرف میوه ها، سبزیجات و پالس ها می تواند به بهبود خواب شما کمک کند، زیرا سطح منیزیم ، پتاسیم و سایر مواد معدنی ضروری را افزایش می دهد حتی با استفاده از بوقلمون – غنی از تریپتوفان که باعث ایجاد خواب آلودگی می شود – و به خواب راحت کمک می کند.

همیشه روشن؛ معرفی چهار اپ برای روشن نگه داشتن صفحه گوشی …

5/27/2019 · این امکان در بخش تنظیمات اندروید فراهم شده تا بتوانید زمان به خواب رفتن نمایشگر را بیشتر کنید تا قابلیت قفل خودکار دیرتر فعال شود و صفحه گوشی شما مدت طولانی‌تری روشن بماند.

۴ مهمترین مزایای خوابیدن با بالشی در میان دو زانو – مجله …

خوابیدن با بالشی در میان دو زانو می‌تواند به چندین روش به بدن شما کمک کرده و به خواب بهتر کمک کند. در این نوشتار می‌بینیم که چرا خوابیدن با بالشی در میان دو زانو ایده خوبی است. ۱. گردش خون را در بدن بهبود می‌دهد. قرار دادن بالش بین پاها و بلند قرار گرفتن آنها به تسهیل جریان خون …

بهترین زمان برای خواب شبانه چه ساعتی است؟

به عبارت دیگر هیچ جنبل و جادویی در این رابطه وجود ندارد و بهترین روش برای داشتن میزان کافی خواب تطبیق دادن خود با ساعت فیزیولوژیکی بدن می ‎باشد. ** ساعت طلایی خواب بین 10 شب تا 2 صبح است، بهتر است افراد این زمان را از دست ندهند. **.

10 روش برای داشتن خوابی راحت و آرام- اخبار رسانه ها تسنیم …

همچنین ویتامین بی باعث ترشح هورمون سروتونین در بدن می شود که الگوی خواب را تنظیم می کند. 8- لالایی. گوش کردن به …

بی‌خواب‌ها نمی‌دانند که خواب هستند! – ایسنا

محققان با توجه به تحلیل رفتار و عادات گروه‌های مختلفی از مردم در کشورهای مختلف و از گروه‌های سنی متفاوت و همچنین بررسی گروه‌های مختلف از افرادی که از انواع بی‌خوابی رنج می‌برند، به این نتیجه رسیده‌اند که استفاده از تلفن همراه به دلیل وجود نرم‌افزارهایی مانند شبکه‌های …

عادت های غلطی که موجب کمردرد می شود – ایرنا زندگی

خوابیدن روی شکم چه نتیجه‌ای می‌تواند داشته باشد؟. علاوه بر صدمه زدن به گردن و کمر، خوابیدن روی شکم موجب مشکلات در دیسک کمر هم می‌شود. وقتی پاره‌ای از دیسک ژلاتین بین مهره‌های شما جا به جا شود، به مرور زمان مهره‌ها روی هم ساییده می‌شود و از بین می‌روند.

برچسب‌ها:, , , , , ,