KELL

تاریخ معاصر یا تاریخ مغفول

روزنامه اعتماد: تاريخ معاصر يا تاريخ مغفول!

‌استقبال سرد ‌ از ‌سعید محمد (شرق) ناکامی اول نظامیان برای انتخابات (آرمان ملی) گفته بودیم چنین خواهد شد (آفتاب یزد) کف حقوق کارگران 4 میلیون و 200هزارتومان اعلام شد (خراسان)

کتاب تاریخ اجتماعی اصفهان معاصر بیان‌کننده تاریخ مغفول این …

این که در مطالعات و پژوهش‌های تاریخی، تاکنون تاریخ اجتماعی مغفول مانده است، از اعوجاج‌های فرهنگی ماست که خوشبختانه اندک اندک در حال اصلاح و جبران است.

تاریخ معاصر ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تاریخ معاصر ایران دورانی از تاریخ ایران است که با شروع دوره قاجاریه شروع می‌شود و پس از حکومت دودمان پهلوی با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ادامه می‌یابد. تاریخ معاصر ایران را به بخش‌هایی تقسیم می‌کنند:

″تاریخ معاصر افغانستان، از احمد شاه درانی تا سقوط کمونیست …

دويچه وله: از چه زمانی تحقیق تاریخی را شروع کردید تا این که کتاب “تاریخ معاصر افغانستان، از احمد شاه درانی تا …

تاریخ مغفول جان‌نثاران تهران – همشهری آنلاین

متأسفانه تاریخ قدیم و معاصر ایران، تاریخ همان اشراف و دولتمردان است و اگر جایی از مردم سخن به میان می‌آید، باز هم مربوط به آن طبقه نخست است.

خاطرات آیت‌الله یزدی؛ روایتی مهم و مغفول از تاریخ مبارزه …

خاطرات آیت‌الله یزدی؛ روایتی مهم و مغفول از تاریخ مبارزه. خاطرات آیت‌الله یزدی نزدیک به دو دهه تجدیدچاپ نشده است. در حالی‌که وی از نسل اول انقلابیون است و در بسیاری از رخدادهای مبارزه با رژیم پهلوی حضوری فعال داشته است.

موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران | IICHS

يكي از اساسي ترين پايه هاي آگاهي تاريخي بر اسناد و مدارك بازمانده استوار است، موسسه مطالعات تاريخ معاصر ايران در حفظ ، عرضه و انتشار اين ميراث فرهنگي و نيز ايجاد بستري مساعد جهت پژوهش هاي تاريخي نهايت سعي و كوشش خود را …

برچسب‌ها:, , , , , ,