KELL

ترفندها و کارهای ساده و هوشمندانه برای کمک به پدر مادر ها

ویژگی های والدین خوب؛ چگونه پدر و مادر خوبی باشیم؟ | ستاره

پدر و مادر خوب بودن کار ساده‌ای نیست ولی می‌توان با شناخت ویژگی های والدین خوب مانند داشتن رابطه خوب با همسر، پرورش ویژگی‌های مثبت اجتماعی در کودک، دادن مسئولیت به فرزندان و… والدین خوبی برای فرزندان خود بود.

۱۳ ترفند ساده و خلاقانه که آسیایی ها برای انجام کارهای …

در زندگی های امروزی، مشغله افراد بسیار زیاد شده و تقریبا هیچ کس فرصت کار اضافی را ندارد. به همین دلیل، چندان به کارهای روزمره توجه نمی شود و بیشتر افراد آن ها را از روی عادت انجام می دهند؛ غافل از آن که می توان با به …

چگونه با والدین خود رفتار کنیم؟ احترام به والدین – دانشگاه …

چگونه با والدین خود رفتار کنیم؟ احترام به والدین. گاهی مواقع این‌طور به نظر می‌آید که گویی والدین، ما را نمی‌فهمند، و این مسئله ممکن است منجر به تیره و تار شدنِ روابط‌مان با آن‌ها شود.

والدین شاغل و مشکلات آن‌ها – راهنمایی برای والدین شاغل …

والدین شاغل بودن اصلا آسان نیست،و یک چالش بزرگ، عاطفی، مزمن و تمام وقت است. اما مانند هر چالش دیگری، هرچه بیشتر آن را شکست ‌دهید، ترستان از آن کمتر می‌شود..

64 تکنیک برای یادگیری سریع‌تر، بهتر و عمیق‌تر

14- دوش بگیرید. دوش و حمام کردن به یادگیری کمک می‌کند. این کارها ذهن شما رو برای دریافت ایده‌های هوشمندانه آماده‌تر می‌کند. 15- به موسیقی گوش دهید.

نماز والدین در شب جمعه را فراموش نکنید | ستاره

نحوه خواندن نماز والدین در شب جمعه. این نماز دو رکعت است؛. در رکعت اول بعد از حمد 10 مرتبه آیه 41 سوره ابراهیم را بخوانید: «رَبَّنَا اغْفِرْ لِي وَ لِوَالِدَيَّ وَ لِلْمُؤْمِنِينَ يَوْمَ يَقُومُ الْحِسَابُ»

تقویت مهارت های زبان کودکان : مهارت های ارتباطی و کلامی در …

در یک برنامه آموزشی پدر و مادر، آموزش و فعالیت‌های خاص را برای کمک به کودک خود یاد می‌گیرند و در یک روش دیگر کودکان و نوجوانان از جلسات درمان با درمانگر بهره مند می‌شوند.

ترفندها و تکنیک‌هایی برای افزایش قد

به گزارش سلام نو، خراسان نوشت: اگر چه تعداد زیادی از عواملی که بلندی قد شما را تعیین می‌کنند از کنترل شما خارج هستند، اما ترفندها و تکنیک‌های زیادی وجود دارد که به شما کمک کند بلند قد شوید.

برچسب‌ها:, , , , , , ,