KELL

ترفند جالب برای تبلیغات و فروش مواد خوراکی

چند ترفند تبلیغاتی برای افزایش فروش مواد غذایی – تبلیغات …

یکی از ترفند های تبلیغاتی استفاده از موادی است که معمولا باعث براقیت می شوند البته این ترفند در مواد غذایی مانند میوه ها کاربرد بیشتری دارد. این کار معمولا با استفاده از یک اسپری دئودورانت خاص انجام می شود که باعث می شود میوه ها در زمان فیلم برداری و نورپردازی خوب بدرخشند.

15 ترفند باورنکردنی تبلیغات برای خوشمزه نشان دادن غذا …

همچنین در تبلیغات ساندویچ و برگر از همین ترفند استفاده می کنند. صابون مایع کف ایجاد می کند برای گرفتن عکس از شیر ، قهوه یا نوشابه، عکاسان از صابون مایع استفاده می کنند.

افزایش فروش به کمک حقه ها و ترفند های تبلیغاتی

استفاده از دئودورانت برای براق شدن میوه ها. اگر دقت کرده باشید، میوه هایی که در تبلیغات مشاهده می کنید، همیشه می درخشند! هیچ ابزار خاصی نیاز نیست تنها با استفاده از یک اسپری دئودورانت به میوه ها چنین ظاهری می دهند. برخی از طراح های غذا نیز از اسپری مو کمک می گیرند!

19 ترفند جالب برای تزئین مواد غذایی

ایده ها و ترفندهای جالب برای تزئین مواد غذایی مثل قهوه از کانال دلووگل

برخی ترفندهای جالب و خنده دار برای افراد تنبل _ ترفند غذایی

ترفندهای غذایی جالب _ موقعیت های خنده دار و شوخی با مواد غذایی

ایده های تبلیغاتی: ۱۰۵ ترفند بازاریابی و تبلیغات برای کسب …

ایده های تبلیغاتی: ۱۰۵ ترفند بازاریابی و تبلیغات برای کسب و کارها. ایده های تبلیغاتی هوشمندانه می‌توانند در بازاریابی و تبلیغات برای کسب و کارتان به کمک شما بیایند. در این نوشتار با بازده همراه باشید تا ۱۰۵ ترفند بازاریابی و تبلیغات برای کسب و کارها را بدانید. ۱.

عکس: تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه (33)

4/8/2015 · عکس: تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه (33) خلاقیت و ابتکار در طرح‌های تبلیغاتی یکی از امتیازات یک محصول نسبت به رقباست. در اینجا گزیده ای از خلاقیت های گرافیکی در تبلیغات را برای شما گردآوری کرده ایم. ایده یاب: خلاقیت و ابتکار در طرح‌های تبلیغاتی …

30 ترفند جالب با نوشابه کوکاکولا برای عید (ویدیو قسمت دوم …

در ویدیو قبل با ترفندهایی ساده و دوست داشتنی آشنا شدیم که نوشابه کوکاکولا را بیش از گذشته برای ما محبوب کرد. از پاک کردن لکه چربی لباس‌ها گرفته تا تمیز کردن قابلمه سوخته کاربردهای جالب کوکاکولا است.

۱۶ نمونه متن پیامک تبلیغاتی آماده و جذاب | ستاره

شما می‌توانید همین متن‌ها را برای تبلیغاتتان استفاده کنید و نیازی نیست که ساعت‌ها زمان صرف کنید تا بتوانید یک محتوای جالب برای جلب توجه مخاطب تولید کنید. البته اگر می‌خواهید خاص باشید هم این نمونه‌ها به کارتان خواهند آمد.‌. می‌توانید چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی را با …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,