KELL

ترفند هایی با نوشابه !

ترفند‌های کاربردی و جالب با نوشابه

7/5/2018 · ترفند‌های کاربردی و جالب با نوشابه. تماشا کنید؛ ترفند‌های جالب و کاربردی این بار با استفاده از نوشابه که انجام آن لذت بخش خواهد بود.

17 روش خلاقانه استفاده مجدد از بطری آب معدنی ، نوشابه و …

8/23/2017 · یکی دیگر از کاربردهای جالب بطری نوشابه، ساخت گلدان است که به شیوه های مختلف انجام میگیرید و می توانید در آن گل های طبیعی یا مصنوعی قرار دهید و به عنوان گلدان تزیینی از آن استفاده کنید. در صورتی که مایلید رنگ گلدان را تغییر دهید، از انواع اسپری رنگ استفاده کنید.

30 ترفند جالب با نوشابه کوکاکولا برای عید (ویدیو قسمت دوم …

در ویدیو قبل با ترفندهایی ساده و دوست داشتنی آشنا شدیم که نوشابه کوکاکولا را بیش از گذشته برای ما محبوب کرد. از پاک کردن لکه چربی لباس‌ها گرفته تا تمیز کردن قابلمه سوخته کاربردهای جالب کوکاکولا است.

کاربرد های نوشابه + 30 ترفند جالب و مفید با استفاده از …

اورتوفسفریک اسید موجود در نوشابه به راحتی می تواند رسوبات و جرم ها را پاک کند. با استفاده از اسپری یا اسفنج روی جرم کمی نوشابه بریزید و بگذارید چند ساعت بماند (بهتر است یک شبانه روز بماند) و بعد با آب بشوئید. این ماده معمولا در افزودنی های مجاز خوراکی به …

35 ایده و ترفند باورنکردنی با نوشابه های کوکا کولا

2/19/2020 · بعد از آن لباس را به طور معمول با مواد شوینده بشویید. خودتان این ترفند های کاربردی با استفاده از نوشابه کوکاکولا را ببنید و از آن ها برای زندگی روزمره خود استفاده کنید.

آموزش ساخت 6 کاردستی با بطری نوشابه | انگیزه

1/15/2019 · انگیزه – خانه داری – ساخت کاردستی با بطری نوشابه ممکن است در ابتدا فقط یک کار هنری و همراه با خلاقیت، به نظر برسد، ولی ساخت این کاردستی فواید دیگری نیز دارد. استفاده از بطری‌های نوشابه برای ساخت کاردستی مانع از بازگشت …

نوشابه هم مي تواند مفيد باشد

7 – هر گاه آدامس به موهاي شما چسبيد، آن قسمت را با نوشابه خيس کنيد و پس از چند دقيقه بشوييد. 8 – براي نرم کردن گوشت آن را در مقداري نوشابه بخوابانيد و سپس بپزيد. 9 – براي تميز و براق کردن سکه هاي معمولي آن ها را توي نوشابه بخوابانيد. 10 – …

7 روش ساده برای سفید کردن دندان ها در خانه | ترفند

راه دیگری برای استفاده از پراکسید هیدروژن با مخلوط کردن آن با نوشابه های گازدار برای ایجاد خمیر دندان است. ترکیب 2 قاشق چای خوری پراکسید هیدروژن با 1 قاشق چای خوری سودا و به آرامی دندان های خود را با مخلوط مسواک بزنید.

برچسب‌ها:, , , , , , ,