KELL

تعویض های جادویی برای دفاع (دفاع سرسختانه) – یک

تعویض های جادویی برای دفاع (دفاع سرسختانه) – 4

تعویض های جادویی برای دفاع (دفاع سرسختانه) تعویض در شطرنج همیشه شامل حمله نمی شود. گاهی ساده ترین راه دفاع، تعویض هایی برای کاهش توان تهاجمی حریف است.

ضد دفاع فرانسوی شطرنج

تعویض های جادویی برای دفاع (دفاع سرسختانه) – یک آموزش شطرنج

جادو – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

استفاده از حلقه جادویی برای دفاع از جادوگر در مقابل ارواحی که احضار یا زنده می‌کند؛ و استفاده از نشانه‌های رمز آلود و تفکر sigil که در برانگیختن یا زنده کردن روحها به کار می‌رفت.

کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه

این طلسم از جملهٔ آن طلسم هایی است، که استفاده از آن توسط جادوگران، جرم. محسوب می‌شود و غالباً توسط مرگخواران (طرفداران لرد ولدرمورت یا همان لرد سیاه)،. اجرا می‌شود. تنها کسی که از آن جان سالم به در برده است، هری پاتر است که طلسم فقط توانسته. زخمی را به صورت صاعقه روی …

وکیل‌مدافع شیطان (فیلم ۱۹۹۷) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

وکیل مدافع شیطان (به انگلیسی: The Devil’s Advocate) فیلمی هیجانی – معمایی آمریکایی به کارگردانی تیلور هاکفورد و محصول سال ۱۹۹۷ و شرکت برادران وارنر است. در این فیلم کیانو ریوز ، آل پاچینو ، شارلیز ترون و کانی …

با خواص جادویی گلاب آشنا شوید

گلاب دارای خاصیت ضدعفونی کننده قدرتمندی است که می تواند از ایجاد عفونت پیشگیری کند. به همین دلیل گلاب یکی از ترکیبات اصلی دارو‌های ضدعفونی می باشد. تحقیقی نشان داد که وقتی گلاب در ترکیبات قطره چشمی باشد، سبب ضدعفونی چشم و کاهش درد در ناحیه چشم می شود.

برچسب‌ها:, , , , ,