KELL

تنهاراه نجات کشور اهمیت دادن و وارد شدن به

اهمیت اجرای برجام در لندن بررسی شد – ایرنا

3/9/2021 · وی در مورد وارد شدن کشورهای منطقه به گفتگوهای مجدد اظهار داشت که این کشورها از اول هم مخالف برجام بودند و از این بابت چیزی تغییر نکرده است.

تنهاراه دولت برای نجات اقتصاد/۵سال کشوررامعطل آرزوهای …

راه حل مقاومت تنها راه حل معقول و منطقی و نجات بخش است که البته سختی‌های خود را دارد ولی نشاط و طراوتی که به لطف خدا و خشنودی از وعده های او همراه آن است، تحمل آن را آسان و دورنمای پیروزی را درخشان می کند.

اهمیت جان آدمی در قرآن و عامل قتاله‌ای به نام جهان صنعتی

باری جان آدمی که در طبیعت باید ببالد، در کش و قوس جهان صنعتی است و ندای وحیانی قرآن به حفظ جان انسان وظیفه دولت و بخش صنعت را خطیرتر می‌کند. هر میزان دودی که به هوای شهر بیشتر وارد می‌شود، هر درختی که قطع می‌شود و هر دریاچه‌ای که خشک می‌شود، جان انسان به عنوان بخشی از …

لاوروف: نجات توافق هسته‌ای از مهمترین موضوعات امروز است …

پیشبرد توافق صلح در افغانستان هم اهمیت ویژه‌ای برای دو کشور دارد. محمد جواد ظریف در ادامه سفر منطقه‌ای خود به کشورهای منطقه و حوزه قفقاز صبح امروز وارد مسکو شد.

تنهاراه دولت برای نجات اقتصاد از نظر میرسلیم | پایگاه …

راه حل مقاومت تنها راه حل معقول و منطقی و نجات بخش است که البته سختی‌های خود را دارد ولی نشاط و طراوتی که به لطف خدا و خشنودی از وعده های او همراه آن است، تحمل آن را آسان و دورنمای پیروزی را درخشان می کند.

همت جمعی؛ تنها راه نجات ارگ ۱۷۰۰ ساله‌ی زادگاه خورشید – ایسنا

همت جمعی؛ تنها راه نجات ارگ ۱۷۰۰ ساله‌ی زادگاه خورشید. ایسنا/یزد بخشدار خرانق و سرپرست میراث فرهنگی اردکان خواستار همت جمعی‌ برای واگذاری و تکمیل طرح مرمت قلعه تاریخی و پر رمز و راز خرانق که هرساله در فصل بارش‌ها نگرانی‌های را برای اهالی و میراث‌دوستان ایجاد می‌کند …

بازیکنان نساجی‌ به یاد میناوند و انصاریان خون اهدا کردند …

3/16/2021 · هر ساله در واپسین روزهای سال و آستانه سال نو آمار اهدای خون کاهش می یابد و این در حالی است که نیاز به خون همیشگی است و ادامه حیات و نجات جان بسیاری از بیماران در گرو وجود ذخایر خون کافی و سالم در مراکز انتقال خون سراسر کشور است.

ایران و چین راه نجات از فشار آمریکا را یافتند – Sputnik Iran

حقوق افراد نابالغ را چنان نقض کند که به آنها آسیب و لطمه به هر شکلی از جمله آسیب های اخلاقی و معنوی وارد شود ؛ حاوی ایده های افراط گرایانه بوده یا به دیگر فعالیت های غیر قانونی فرا بخواند؛

«عصر جدید» و نجات تلویزیون از بحران برنامه‌سازی – ایرنا زندگی

توجه به استعداد بدون توجه به ظاهر و تیپ. از سوی دیگر بها دادن به جوانان، تفکرات آنها و اهمیت قائل شدن به قابلیت‌های‌شان نکته دیگری که بود که در «عصر جدید» به خوبی به چشم می‌آمد.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,