KELL

توضیح کرونا ویروس به زبان ساده-چه باید کرد و چه نباید کرد؟

همه چیز درباره ویروس کرونا

کرونا ویروس‌ها، خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری سارس را شامل می‌شود. کرونو ویروس‌ها در سال ۱۹۶۵ کشف شدند و مطالعه بر روی آن‌ها تا به‌طور مداوم تا اواسط دهه ۱۹۸۰ ادامه داشت.

ویروس کرونا: ۵ نکته که باید بدانیم – BBC News فارسی

2/7/2020 · اطلاعات نادرست و شایعات در مورد خطر ویروس کرونا در همه‌جا پخش شده است. در اینجا درستی چند مورد از آنها را …

پاسخ به تمام سوالات شما در مورد “ویروس کرونا”

هر آنچه لازم است در مورد ویروس کرونا بدانید ویروس کرونا چیست ؟. ویروس کرونا یک خانواده بزرگ از ویروس هاست که بعضی از آن ها باعث آسیب به انسان ها و بعضی دیگر باعث بیماری حیوانات مثل شترها ، خفاش ها و گربه ها می شود.

بیماری کرونا از علائم و انواع تا کنترل و پیشگیری ویروس کرونا

کرونا ویروس جدید و عامل انتقال آن چیست ؟ کرونا ویروس نوعی ویروس شایع است که برای اولین بار در دهه 1960 شناسایی شدند. قبل از شیوع کرونا ویروس جدید دو نوع از این ویروس در دنیا اپیدمی شد.

انشا در مورد ویروس کرونا – موضوع انشاء درباره کرونا و زندگی

اگر چه خطر ابتلا به ویروس کرونا در کشورهایی مانند ایران هنوز کم است، اما مارکروفت به همه افراد توصیه می کند تا از شیوع ویروس و اخبار مربوط به آن آگاه بمانید. نیازی به استرس و نگرانی بیش از حد نیست، اما آگاهی تان در این …

همه نکاتی که ترخیص شدگان کرونا از بیمارستان‌ها باید رعایت کنند

2 روز قبل · همانطور که می‌دانید افراد مختلف هنگام ابتلا به ویروس کرونا سطوح مختلفی از بیماری را تجربه می‌کنند. برخی نیازمند بستری در بیمارستان بوده و برخی با استراحت در منزل بهبود می‌یابند.

بیماری کرونا و ماسک: نکاتی برای خانواده‌ها | UNICEF ایران

و اینکه همه ما باید به یاد داشته باشیم که استفاده از ماسک به تنهایی ما را ایمن نگه نمی‌دارد، ما باید دست‌های‌مان را به طور مداوم بشوییم و در بیرون از خانه از سایر افراد فاصله بگیریم.

خبرهای مربوط به ویروس کرونا به زبان فارسی و دری | Yle …

3/20/2020 · شبکه خبری «اوله» فنلاند، خبرهای مربوط به اپیدمی کرونا را به زبان های فارسی و دری، عربی، کردی و سومالی در دسترس شما قرار میدهد. منبع این اخبار، شبکه خبری «اوله» می باشد.

افراد دارای علائم کرونا چه زمانی به مراکز درمانی مراجعه …

3/7/2020 · به گزارش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دکتر عاطفه عابدینی، استراحت، مصرف مایعات، قرنطینه خانگی و رعایت بهداشت فردی را مهمترین نکات درمان و پیشگیری از انتقال بیماری برای افراد مبتلا و یا مشکوک به کرونا عنوان کرد.

این داروها را در زمان درمان ویروس کرونا استفاده نکنید …

1/13/2021 · این متخصص تأکید کرد: بهتر است به نوشیدن آب ادامه دهید و در روند طبیعی بدن اختلال ایجاد نکنید. همچنین این دکتر اشاره کرد، شما نباید از دستگاه های استنشاقی استفاده کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,