KELL

تولدهای پی در پیِ انسان(1)

پروتئین پی‌جی‌پی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تعداد پروتئین پی‌جی‌پی در غشاء سلولی. تعداد این پروتئین در غشاء سلول‌های نرمال بین ۷۰۰-۱۲۰۰ می‌باشد اما تعدادش در سلول‌های سرطانی که مواد شیمیایی طی شیمی درمانی وارد آنها شده به ۱,۰۰۰,۰۰۰ می‌رسد.

رومیان 1:20 PCB; انسان از ابتدا، آسمان و زمين و چيزهايی را …

انسان از ابتدا، آسمان و زمين و چيزهايی را كه خدا آفريده، ديده است و با ديدن آنها می‌تواند به وجود خدا و قدرت ابدی او كه ناديدنی هستند پی ببرد. پس وقتی در روز داوری در حضور خدا می‌ايستد، برای بی‌ايمانی خود هيچ عذر و بهانه‌ای ندارد.

خاطرات انسان – ایران ان ال پی

خاطرات انسان از همان لحظه‌ای که به دنیا می‌آید در ذهن انسان ثبت می‌شوند. خاطرات انسان به شکل تصاویر و صداها و احساس‌های گوناگون در ذهن انسان ثبت و ذخیره می‌شوند.

دانلود کتاب صوتی انسان در پی معنا | کامبیز خلیلی | طاقچه

کتاب انسان در پی معنا نتیجه‌ی تلاش‌های او برای یافتن هدف زندگی است. این کتاب دو بخش دارد. این کتاب دو بخش دارد. یک بخش به این تجربیات او در اردوگاه‌ها می‌پردازد و بخش دیگر کتاب، تجربه‌ سال‌های کار در مطبش به عنوان روان‌پزشک است.

ضمیر ناخودآگاه و چگونگی شکل گیری رفتار در انسان – خانه ان …

برای نمونه، اگر یک نفر می شنود که به شخصی در ساعت ۱۱ شب ناحیه ای، چند راهزن حمله کرده اند، ضمیر ناخوداگاه این فرد ممکن است این رفتار را در وی شکل دهد؛ برای نمونه، از آن پس، از ساعت ۱۱ شب به بعد به هیچ عنوان به آن منطقه نرود و برای آن هم کلیدی به نام ترس را در ذهن مستقر می کند.

در پی غایت وجودی انسان | استاد موسوی

«بسمه‌تعالی» در پی غایت وجودی انسان گاه که در خلوت به غایت وجود و هستی نوع انسان می اندیشیم، با وجود آن که صاحب نظران در این وادی بسیار سخن گفته اند، بین خود و حقیقت فرسنگ ها فاصله می بینیم و آئینة دل خود را پرزنگار؛ به …

دانلود کتاب صوتی انسان در پی معنا – ویکتور فرانکل – کتابراه

انسان در پی معنا (Man’s search for meaning) اثری‌ست درباره جان به در بردن؛ درباره سرچشمه قدرتی که باعث زنده ماندن فرانکل نویسنده‌ی این کتاب شده؛ کسی که که به مدت 3 سال، به علت یهودی بودن در اردوگاه‌های کار اجباری آلمان نازی، زندانی بود و سختی‌های زیادی را تجربه کرده است.

برچسب‌ها:, , , , , ,