KELL

جبهه پشتیبانی از مدافعان سلامت /کارگاه های جهادی تولید ماسک در کرمان

خط مقدم پشتیبانی از مدافعان سلامت /کارگاه های جهادی تولید …

وی افزود:کارگاه های تولید ماسک با هدف تامین ماسک مورد نیاز شهرستان توسط بانوان جهادگر در حال تولید هستند که پس از ضدعفونی و استریلیزه بهداشتی جهت استفاده در مراکز درمانی، و استفاده عموم مردم توزیع خواهند شد.

پشتیبانی از جبهه سلامت – ایرنا

بیرجند – ایرنا – همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و از جمله استان خراسان جنوبی گروه‌های مختلف مردمی، جهادی و خیرین برای رفع بخشی از نیازهای جامعه به صف مقابله با کرونا پیوسته‌اند و از مدافعان سلامت پشتیبانی می‌کنند.

ادامه پشتیبانی از جبهه سلامت با تولید ماسک در شهرکرد+تصویر …

جهادگران پایگاه مقاومت خواهران مسجد جامع شهرکرد با تولید ماسک و از رزمندگان جبهه سلامت پشتیبانی می کنند.

کار جهادی خواهران بسیجی تبریز درتولید ماسک پزشکی/سنگر …

وقتی فراخوان تولید ماسک در پایگاه ۲۹ بهمن حوزه ۶ حضرت سمیه سپاه شهر تبریز اعلام شد خواهران بسیجی با روحیه جهادی به صحنه آمده و به حمایت و پشتیبانی از مدافعان سلامت می پرازند.

ادامه جهاد بانوان نهاوندی در جبهه سلامت – ایسنا

حیدری در ادامه با اشاره به اینکه ۳۵ نفر از بانوانی که در دوران دفاع مقدس در پشتیبانی از جبهه‌ها فعالیت داشتند، در این برهه از زمان در کارگاه های تولید ماسک مشغول هستند و تاکنون بیش از ۴۰ هزار …

ثبت رکورد تولید ۱۰۰هزار ماسک توسط بانوان بسیجی قزوین …

کارگاه دوخت ماسک شهید سیاهکالی مرادی، تنها یک نمونه از حرکت‌های جهادی در روزهای کرونایی در کشور بود؛ چراکه امروز صدها کارگاه بزرگ و کوچک این چنینی بدون هیچ چشمداشتی، مشغول به فعالیت هستند.

40 کارگاه تولیدی ماسک در قرارگاه مردمی مدافعان سلامت …

مسئول قرارگاه مردمی مدافعان سلامت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 40 کارگاه تولیدی ماسک در قرارگاه مردمی …

جهادگران پیشتاز جبهه سلامت در بهداشت ودرمان صنعت نفت …

پرستاران و کادر درمانی بیمارستان نفت آبادان مدافعان سلامت خانواده بزرگ نفت و جمعیت تحت پوشش منطقه بوده و در حال جنگ با موج چهارم بیماری کرونا هستند.

ثبت رکورد تولید ۱۰۰هزار ماسک توسط بانوان بسیجی قزوین …

ثبت رکورد تولید ۱۰۰هزار ماسک توسط بانوان بسیجی قزوین/ بسیجیان این‌بار در جبهه دفاع از سلامت جامعه، درخشیدند : بانوان بسیجی قزوین، به صورت جهادی پشت چرخ‌های خیاطی نشستند و عزمشان را جزم کردند تا روزانه چندین هزار ماسک …

تولید ماسک در کارگاه جهادی رامهرمز به پایان رسید …

سیما کمایی گفت: کارگاه جهادی تولید ماسک در این شهرستان از ۲۴ اسفند ماه پارسال فعالیت خود را آغاز کرد و به مدت ۶ ماه با همکاری شبانه روزی ۹۱ نفر به صورت افتخاری به کار خود ادامه داد. او افزود: در مدت مذکور علاوه بر تولید …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,