KELL

حذف تیم ملی مراکش با تک گل کریستیانو رونالدو

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه: حذف مراکش با گلزنی رونالدو – BBC …

تیم ملی فوتبال مراکش با شکست ۰-۱ مقابل پرتغال اولین تیم حذف شده از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد. تک گل پرتغال در …

حذف تیم ملی مراکش با تک گل کریستیانو رونالدو – تماشا اسپرت …

برای دیدن ویدیوهای بیشتر از بازی پرتغال – مراکش اینجا کلیک کنید. خلاصه دیدار تیم های مراکش و پرتغال با تک گل کریستیانو رونالدو که باعث حذف تیم ملی مراکش شد.

پرتغال ۱-۰ مراکش / مراکش با بدشانسی حذف شد و پرتغال را به …

تک گل این بازی را کریستیانو رونالدو از روی یک ضربه کرنر در دقیقه ۴ به ثمر رساند تا دومین شکست مراکشی‌ها رقم بخورد و آنها اولین حذف شده جام بیست‌و‌یکم باشند.

پرتغال با رونالدو صدرنشین گروه ب جام‌جهانی/ مراکش هم حذف …

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی پرتغال موفق شد در دومین دیدار خودش در رقابت های جام جهانی با یک گل از سد مراکش عبور کند. در این مسابقه و در همان دقیقه 4 بازی رونالدو با یک ضربه سر دروازه …

داور پیراهن کریس رونالدو را خواست!

6/21/2018 · مراکش دیروز با تک گل دقایق ابتدایی رونالدو مغلوب این تیم شده و با توجه به پذیرش 2 شکست، از گردونه رقابت های جام جهانی در پایان روز دوم حذف شد.

کریستیانو رونالدو – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

یوونتوس: ۸۷ (۷۵) تیم ملی … او با کشور خود در کوپا آمریکا ۲۰۱۱ بازی می‌کرد و از این جام حذف‌شد. … در بازی دوم مرحلهٔ گروهی، پرتغال توانست با تک گل رونالدو مراکش را شکست دهد.

برد پرتغال مقابل مراکش با تک گل رونالدو – تماشا اسپرت – تماشا

خلاصه بازی بین دو تیم ملی پرتغال و تیم ملی مراکش در بازی دوم جام جهانی 2018 که با تک گل کریستیانو رونالدو پرتغال توانست مارکش را شکست دهد.

گل های شگفت انگیز کریستیانو رونالدو در سال 2014

شامل گل های کریستین جون در تیم ملی پرتغال و رئال مادرید. شامل گل های کریستین جون در تیم ملی پرتغال و رئال مادرید … ترین های کریستیانو رونالدو در رئال مادرید …

برچسب‌ها:, , , , , , ,