KELL

دراستان – رعایت بهداشتی

رعایت بهداشت فردی و اجتماعی در استان زنجان کاهش یافته است …

1 روز قبل · زنجان-استاندار زنجان با بیان اینکه رعایت بهداشت فردی و اجتماعی در استان زنجان کاهش یافته است،گفت: توجه نکرن به توصیه‌ها و رعایت نکردن موارد بهداشتی، افزایش چشمگیر مبتلایان را به دنبال دارد.

کاهش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در استان

وی میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در استان را 81 درصد اعلام کرد و گفت: کاهش این میزان در روزهای اخیر نگران کننده بوده و اگر مردم در رعایت پروتکل ها کوتاهی کنند باید منتظر عواقب بسیار ناگوار در افزایش فوتی های کرونا باشیم.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کمترین میزان در ۴ ماه گذشته …

3/14/2021 · سخنگوی وزارت بهداشت افزود: در حال حاضر بیشترین درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان‌های قزوین، یزد و تهران و همچنین کمترین درصد رعایت در استان‌های سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان غربی ارزیابی شده است.

روند افزایشی کرونا در خوزستان / بر رعایت اصول بهداشتی …

وی افزود: امیدواریم استان خوزستانی‌های عزیز ضمن رعایت اصول سه گانه بهداشتی شامل استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و شستن دست‌ها و همچنین پرهیز از تردد غیرضروری و خودداری از حضور در تجمعات و عروسی و عزا کمک کنند تا با …

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان مرکزی ۳۰درصد کاهش یافته …

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان مرکزی ۳۰درصد کاهش یافته است. اراک – ایرنا – استاندار مرکزی گفت: ۹۰ درصد از مردم این استان در ماه‌های اخیر ۹۰ پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کردند اما به تازگی بر اثر عادی انگاری ۳۰ درصد رعایت موازین بهداشتی …

برچسب‌ها:, , , ,