KELL

درس دادن به کمک آپارات

مکالمات روزمره زبان ترکی استانبولی “در کمک دادن” – درس چهارم

مکالمات روزمره زبان ترکی استانبولی “در کمک دادن” – درس سوم

آپارات – سرویس اشتراک ویدیو

در آپارات وارد شوید تا ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر اساس سلیقه شما پیشنهاد شود وارد شوید آپارات در موبایل (Windows, Android, iOS)

چگونه پخش زنده را شروع کنم؟ | مرکز کمک آپارات

پیشنهاد آپارات برای سرعت آپلود حداقل 5Mbps استفاده از گزینه 1280×720 برای هر دو Resolution و FPS یا نرخ فریم ۳۰ می‌باشد. در صورتی که می‌خواهید با کیفیت دیگری پخش زنده نمایید می‌توانید بر اساس جدول پیشنهادی آپارات تنظیمات خود را انجام دهید.

در پخش زنده Raid کردن به چه معناست و چگونه می‌توان Raid …

استریمرهای سطح طلایی و الماس آپارات می‌توانند از قابلیت رِید (Raid) کردن استفاده کنند. به کمک این قابلیت، تماشاگران آن استریم به صفحه استریمری دیگر منتقل خواهند شد. این یک روش موثر برای تشویق و انگیزه دادن به استریمرهای تازه‌کار است و می‌تواند در رشد آن‌ها تاثیر به سزایی …

تمرین زبان | درس 16 – تقویت مهارت ریدینگ با کمک یک همراه …

چند سؤال از همون فصل آماده کنید و سؤالات رو هم بپرسید. همین مراحل رو، طرف مقابل هم برای شما تکرار میکنه و با این روش شما به تقویت هر سه مهارت ریدینگ، لیسنینگ و همچنین اسپیکینگ می‌پردازید.

آموزش الکترونیک 1 | فرادرس

فرادرس با پایبندی به شعار «دانش در دسترس همه، همیشه و همه جا» با همکاری بیش از ۱۳۰۰ مدرس برجسته در زمینه‌های علمی گوناگون از از جمله آمار و داده‌کاوی، هوش مصنوعی، برنامه‌نویسی، طراحی و گرافیک کامپیوتری، آموزش‌های دانشگاهی و …

فیلم بخش های مختلف سلول

واکوئل در بر گیرنده‌ی مایعاتی است و به ذخیره‌ی مواد، مواد در حال ساخت، و آب کمک می‌نماید. این تمام مطلب درباره‌ی بخش‌های مختلف یک سلول و نحوه‌ی عمل کرد آنها بود.

کتاب تفکروسوادرسانه‌ای| پاورپوینت درس4: تصاویر بی طرف …

در ادامه ی درس چهارم کتاب تفکر و سواد رسانه ای مفهوم بازنمایی به کمک مثالهایی از فیلم و عکس و خبر، توضیح داده می شود.

برچسب‌ها:, , , , , , ,