KELL

دوره ها ی آموزشی

دوره‌های آموزشی

هفتمین دوره تربیت کارشناس صادرات. دپارتمان بازرگانی و تجارت بین‌الملل. +۱. مدرسین: رحیم محترم ، سید حسن افتخاریان و 1 نفر دیگر. شروع برگزاری از: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ شنبه-یکشنبه 20-17. هزینه دوره: ۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان ثبت‌نام. آنلاین.

دوره ی آموزشی – گروه آموزشی نوید

ویژگی های دوره ی آموزشی آزمون چند محوری بالینی mcmi – iii سر فصل های این دوره ی آموزشی عبارت است از : اجرای آزمون چند محوری بالینی mcmi – iii نمره گذاری آزمون چند محوری بالینی mcmi – iii تفسیر آزمون چند محوری بالینی mcmi – iii گواهی نامه پس از پایان این دوره ی آموزشی – در صورت شرکت در درس …

دوره‌های آموزش الکترونیکی – موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

دوره‌های آموزش الکترونیکی. موسسه پژوهش و آموزش همكاران سيستم، با همراهی تیمی از کارشناسان خود، دوره‌های آموزش الکترونیکی را در حوزه‌ی آموزش نرم‌افزارهای راهکاران و سپیدار همکاران سیستم منتشر کرده است. در این محتواها سعی شده تا علاوه‌ بر تشریح مبانی و مفاهیم مرتبط با هر …

دوره‌ی آموزش نیمه‌حضوری کمک‌های اولیه – آموزش همگانی

۲- پس از یادگیری دقیق مطالب آموزشی، به شعبه جمعیت هلال احمر شهر محل زندگی خود مراجعه کنید و پس از ثبت نام، در یک دوره عملی یک‌روزه (۸ ساعته)، که معمولاً در روز تعطیل برگزار می‌شود، شرکت کنید.

مسیرهای آموزشی – آکادمی راوین

هر فرد با توجه سطح دانش و تجربه‌ی خود می‌تواند دوره‌های آموزشی ارایه شده در یک مسیر آموزشی را از ابتدا یا از مرحله‌ای که فکر می‌کند برای آن آمادگی دارد شروع و آن مسیر را تا انتها ادامه دهد.

برچسب‌ها:, , , ,