KELL

رعایت نکات ایمنی در تعویض لاین در اتوبان

رعایت نکات ایمنی در تعویض لاین در اتوبان

با رعایت نکات ایمنی مثل نگاه به آیینه و راهنما زدن و غیره میتوانیم دراتوبان سبقت بگیریم 164 بارگذاری ویدیو

8 نکته هنگام لاین عوض کردن که باید بدانید !!! – کوروک

عوض کردن درست لاین. ۱ – به‌آرامی لاین عوض کنید . فرقی نمی‌کند به سمت راست یا چپ لاین عوض کنید . حواستان باشد که شما باید بسیار کم فرمان را بچرخانید مخصوصاً در سرعت‌های بالا ، مشکل بیشتر افراد مبتدی زیاد چرخاندن فرمان در تغییر لاین است . ۲ – زودتر از همیشه راهنما بزنید .

آموزش کامل رانندگی در اتوبان ( با عکس ) – کوروک

اگر در لاین سرعت هستید ( لاین سمت چپ ) ، باید فاصله زیادی با ماشین جلویی داشته باشید و حواستان به کند کردن ترافیک اتوبان نیز باشد . اگر کسی خواست از شما سبقت بگیرد ، شما باید به‌آرامی و با اطمینان لاین خود را عوض کنید و به بقیه اجازه رد شدن بدهید ، حتی اگر با بیشترین سرعت مجاز …

باشگاه رانندگان اسنپ | ۷ نکته کلیدی برای رانندگی ایمن!

کاربران راننده حرفه‌ای، با رعایت نکات راهنمایی رانندگی اوقات خوشی را برای خود و مسافران ایجاد می‌کنند و از درآمدی تضمین شده بهره‌مند می‌شوند. در این مقاله با با برخی از مهم‌ترین موارد رانندگی اصولی آشنا می‌شویم. با ما همراه باشید. ۱. رعایت فاصله ایمنی.

مروری بر قوانین اولیه راهنمایی رانندگی در ترکیه | ترکیش‌مگ

به‌طورکلی بهتر است در خودرو تغییری به این شکل وارد نکنید. به هیچ وجه پس از حادثه صحنه را ترک نکنید. توقف در محل عبور عابر پیاده، حرکات نمایشی با خودرو، استفاده از اگزوزهای صدادار، ایجاد ترافیک، تغییر آنی لاین، حرکت در …

نکات ایمنی کار در ارتفاع | 6 نکته مهم که برای ایمنی کار در …

تمرکز بر ایمنی افرادی که در کار در ارتفاع را انجام می دهند در اولویت اول قرار دارد زیرا تنها با یک اشتباه می توان یک کار معمولی در ارتفاع را به یکی از خطرناک ترین شغل ها تبدیل و منجر به یک آسیب جدی یا مرگ و میر شود. بنابراین رعایت نکات ایمنی برای کار در ارتفاع بسیار ضروری می باشد.

برچسب‌ها:, , , , ,