KELL

روز ۲۵ اسفند ۱۳۷۳ سیداحمد خمینی، فرزند و یادگار امام خمینی درگذشت

درگذشت سید احمد خمینی – داریوش313 – تماشا

روز ۲۵ اسفند ۱۳۷۳ سیداحمد خمینی، فرزند امام خمینی درگذشت. در صبحگاه روز ۲۱ اسفند ۱۳۷۳ خبر بستری شدن یادگار امام منتشر شد. در گزارش های بعدی به اطلاع مردم رسید که سلامت قلب و تنفس سیداحمد خمینی به مخاطره افتاده است.

سید احمد خمینی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

سید احمد خمینی (زادهٔ ۳ اسفند ۱۳۲۴ – درگذشتهٔ ۲۵ اسفند ۱۳۷۳) با نام شناسنامه‌ای سید احمد مصطفوی، دومین پسر سید روح‌الله خمینی، بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران بود. احمد خمینی در سال‌های پیش و پس از انقلاب در …

متن آخرین سخنرانی احمد خمینی: میلیون‌ها دلار ارز بانک …

به گزارش اقتصادنیوز سیداحمد خمینی 25 اسفند 1373 درگذشت. متن آخرین سخنرانی او که اتفاقا جنجالی نیز شد چند روز پیش از رحلت او در هفته‌نامه امید منتشر شده بود.

«متلک و ناسزا به امام، کار این از خدا بی خبران بود …

3/17/2011 · سید احمد خمینی، دومین فرزند پسر امام خمینی(ره) در اسفند ۱۳۲۴ شمسی در شهر قم متولد شد و در ۲۵ اسفند ۱۳۷۳ خورشیدی در تهران درگذشت.

روز 25 اسفند ماه سالگرد درگذشت مرحوم سید احمد خمینی | خبر …

سرویس تاریخ مشرق – امروز 25 اسفند ماه سالگرد درگذشت مرحوم سید احمد خمینی است. به همین مناسبت برگ هایی از زندگی یادگار امام راحل را ورق می زنیم.

درگذشت «سید احمد خمینی» و روایت هاشمی‌ رفسنجانی در …

روز بیست‌وششم اسفند خبر درگذشت سیداحمد خمینی منتشر می‌شود و هاشمی اوضاع و احوال بیت امام خمینی (ره) در این روز را چنین روایت می‌کند: «همسر امام، مادر احمد آقا، گریه کرد و اظهار افسردگی شدید …

انتشار حکم محکومیت ابراهیم یزدی به اتهام جعل نامه امام(ره …

به گزارش سلام نو، ۲۴ اسفندماه ۱۳۷۳، حاج سیداحمد خمینی، فرزند امام فوت می‌کند. موسسه تنظیم و نشر آثار امام که او متولی‌اش بود آن روزها درگیر یک پرونده قضائی بود: شکایت از نهضت آزادی بخاطر نسبت جعل دادن به یادگار امام.

احمد خمینی، چهره‌ای وحدت‌گرا در مسیر تثبیت نظام جمهوری …

حجت الاسلام سیداحمد خمینی یادگار گرانقدر امام خمینی(ره) است. چهره‌ای وحدت‌گرا و انسانی ممتاز که با الگوپذیری از شخصیت استوار پدربزرگوار خویش در کوران مبارزه علیه ظلم و فساد رژیم پهلوی تا پای جان ایستادگی کرد و با حضور …

احمد خمینی و شایعه‌ای که هر سال تکرار می‌شود! – ایسنا

هر سال در پایان اسفند و با فرا رسیدن سالروز درگذشت حاج سیداحمد خمینی شایعۀ آخرین سخنرانی او تازه می‌شود و متنی که انگار نطق اوست. حال آن که تنها جملات اول از فرزند امام است و بقیه نظرات نویسنده است.

روایت آیت‌الله هاشمی از شایعات بعد از مرگ سیداحمد خمینی …

در سیزدهمین جلد از خاطرات روزنوشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به رخدادهای سال ۱۳۷۳ از جمله درگذشت ناگهانی یادگار امام (ره) اشاره شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,