KELL

رونالدو در تمرین شرکت نکرد و استراحت کرد!

رونالدو در تمرین شرکت نکرد و استراحت کرد! – تماشا اسپرت …

برای دیدن ویدیو های روز نهم جام جهانی اینجا کلیک کنید در این ویدیو می بینید که ستاره تیم پرتغال، رونالدو در تمرین قبل از بازی با ایران شرکت نکرد و کنار زمین نشست!

رونالدو: می‌خواهم در هالیوود فیلم بسازم

رونالدو در ادامه به زمان کافی داشتن به اشاره کرد و گفت: برای انجام هر کاری زمان به اندازه کافی وجود دارد. یک روز ۲۴ ساعت است و می توان تمرین کرد، استراحت کرد و با خانواده و دوستان بود.

تمرینات رونالدو در مادیرا جنجال‌ساز شد – Sputnik Afghanistan

این موضوع در پرتگال که قرنطینه است سر و صدای زیادی کرد. آنتونیو کاستا، نخست وزیر این کشور برای “هفته مقدس” محدودیت‌ها را بیش‌تر کرد و به مردم توصیه کرد در خانه‌های‌شان بمانند.

رونالدو با آمادگی‌اش همه را شگفت زده کرد! – ایسنا

بازیکن یوونتوس در این مدت چون بازی برگزار نشد توانست استراحت کند و با تمرینات پیوسته، شرایط خود را بهتر کند. ۱۹ روز دیگر قرار است کالچو آغاز شود و یوونتوس و رونالدو در تلاش هستند تا به بهترین …

فرارو | مهاجم پرسپولیس در تمرین شرکت نمی‌کند؛ ساز جدایی؟

2/12/2021 · آریا برزگرِ ۱۸ ساله با درخشش در تیم جوانان در صحنه فوتبال ایران معرفی شد و به پرسپولیس نیز پیوست و حتی قراردادی بلند مدت امضا کرد، اما حالا از این تیم جدا می‌شود.

دلخوری و طعنه کریس؛ رونالدو در جریان برگزاری مراسم فیفا چه …

رونالدو پارسال اعلام کرد که برای آنکه استراحت کند در مراسم سالانه فیفا شرکت نکرده؛ چرا که یووه دو روز بعد از برگزاری این مراسم بازی مهمی را پیش رو داشت و امسال به نظر می رسد که مصدومیت عضلانی …

خبر خوش برای رئالی‌ها/ رونالدو به صورت انفرادی تمرین کرد …

خبر خوش برای رئالی‌ها/ رونالدو به صورت انفرادی تمرین کرد + تصویر … در زمین و جدا از مابقی بازیکنان تمرینات …

برچسب‌ها:, , , , , ,