KELL

زیبا ترین جاده قطار در دنیا

زیباترین مسیرهای قطار در دنیا + تصاویر

قطار اکسپرس ریونیفیکیشن یکی از زیباترین مسیرهای قطار در دنیا به شمار می رود. روسیه، قطار بایکال – آمور | Baikal–Amur Mainline. مبدا: تایشت، مقصد: سوتسکایا گاوان. طول مسیر: ۴۳۲۴ کیلومتر، مدت زمان سفر: بیش از چهار روز. روسیه کشوری پهناور است و بخش زیادی از خاک این کشور را منطقه سردسیر …

زیباترین مسیرهای قطار در دنیا

برای معرفی یکی دیگر از زیباترین مسیرهای قطار در دنیا به اروپا و کشور زیبای نروژ می رویم. مسیر قطار اوسلو-برگن یکی از بی نظیرترین مسیرهای ریلی و یکی از شاهکارهای قرن نوزدهم است.

زیبا و منحصر به فردترین ایستگاه های راه آهن (قطار) در دنیا …

زیبا و منحصر به فردترین ایستگاه های راه آهن (قطار) در دنیا + تصاویر

10 مسیر قطار زیبا اما خطرناک در جهان – پروشات

10 مسیر قطار زیبا اما خطرناک در جهان. ریل قطار Argo Gede از جاکارتا تا باندونگ در اندونزی که بر روی پل پایه‌دار سیکوروتونگ قرار گرفته ارتفاع بسیار زیادی دارد که سرتان گیج می‌رود.

زیباترین مسیرهای ریلی جهان | بهترین مسیرهای سفر با قطار

6/14/2020 · قطار سمیرینگ (Semmering Railway) اتریش ، یکی از زیباترین مسیرهای ریلی اروپاست که می‌توانید در تمام سال بلیت آن را تهیه کنید. این مسیر 41 کیلومتر طول دارد و حدود 45 دقیقه طول می‌کشد تا فاصله بین دو شهر گلگگنیتز (Gloggnitz) و میرزوشنلاگ (Mürzzuschlag) را طی کنید.

مطالب جالب و خواندنی: زیبا ترین مسیرهای ریل قطار در دنیا …

سفر در استانبول به پایان می رسد. جایی که باید در آن ترمینال معروف Haydarpaşa، یکی از معروف ترین ایستگاه های قطار در جهان را ببینید. مطالب جالب و خواندنی درباره دلپذیر ترین مسیرهای ریل قطار در دنیا

رویایی ترین جاده های جهان در چه کشورهایی قرار دارند …

7/14/2018 · جاده ی Karakoram یکی از مرتفع ترین جاده های جهان هم هست به صورتی که ارتفاع آن در حدود ۴۶۹۳ متر است. طول زیاد، ارتفاع و زیبایی های طبیعی که به علت تغییر جغرافیا به وجود می آید از جمله عواملی هستند که این جاده را به عنوان جاذبه ی هشتم و یکی از رویایی ترین جاده های جهان معروف کرده است.

۱۰ تا از خطرناک‌ترین جاده های جهان! | عجیب‌ترین

1/9/2021 · جاده سی چوآن در حد فاصل شرق چنگدو و در غرب لهاسا (تبت) قرار دارد. مرتفع‌ترین نقطه این جاده ۶ کیلومتر ارتفاع دارد.

۱۰ میدان زیبای دنیا! | عجیب‌ترین

5/7/2020 · در رم پیاتزاهای (میدان) فراوانی وجود دارند و این میدان یکی از زیباترین‌ها در ایتالیا و البته جهان است.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,