KELL

سلبریتی هایی که فن بی تی اسن

BTS | بی تی اس و طرفدار های خوش شانس شون @_@

BTS | بی تی اس و طرفدار های خوش شانس شون @_@. BTS | بی تی اس و طرفدار های خوش شانس شون @_@. BTS | بی تی اس و طرفدار های خوش شانس شون @_@. BTS | بی تی اس و طرفدار های خوش شانس شون @_@. 111. بارگذاری ویدیو. 111. ورود یا ثبت نام. صفحه نخست.

بی‌تی‌اس – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بی‌تی‌اِس (به انگلیسی: BTS، به کره‌ای: 방탄소년단) که با نام بَنگتَن بویز (به انگلیسی: Bangtan Boys) نیز شناخته می‌شود، گروه پسرانهٔ هفت نفرهٔ اهل کرهٔ جنوبی است. تشکیل این گروه از سال ۲۰۱۰ آغاز شد و در سال ۲۰۱۳، زیر نظر بیگ هیت اینترتینمنت شروع به کار کرد.

در اینستای ستاره‌های خارجی؛ بی‌تی‌اس یا اِکسو؟!

7/10/2019 · از سوی دیگر سعی دارند با این روش هواداران بیشتری نیز برای خود دست و پا کنند که این نیز خود به یک رقابت حیثیتی میان سلبریتی‌های قرن ۲۱ تبدیل شده است. حتی گاهی اوقات عکس‌هایی به اشتراک می‌گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می‌شوند، توجه رسانه‌ها و …

در اینستای ستاره‌های خارجی؛ بفرمایید، این هم بی‌تی‌اس!

در اینستای ستاره‌های خارجی؛ بفرمایید، این هم بی‌تی‌اس! اینستاگرام، این روز‌ها تبدیل به دفترچه خاطرات تصویری خیلی‌ها شده است. بسیاری از چهره‌های شناخته‌شده دنیای هنر و ورزش هم، از این طریق با طرفداران خود در دورترین نقاط جهان در ارتباط هستند. از سوی دیگر سعی دارند با …

♡رویای رفتن به کره جنوبی♡

ما به حق خوریا عادت کردیم ولی به این معنی نیست که ضعیف شدیم. هم بی تی اس و هم آرمیا قوی تر از قبل ادامه میدن? آرتیستای معروف خودشون ، اینا رو بایکوت کردن و تو مراسم شرکت نمیکنن?

برچسب‌ها:, , , ,