KELL

سوق دادن مراکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی ایران به عنوان مراکز تولیدی در آمدی

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس

وی در رابطه با برنامه‌های آتی و افق های پیش روی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس در راستای پایداری تولید در حوزه کشاورزی اعلام داشت: با توجه به بحران آب و خشکسالی در کشور …

مركز تحقيقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل عصر پنجشنبه 30 مرداد‌ماه 1399، دکتر حسین دهقانی سانیچ و دکتر شریفی معاون برنامه‌ریزی مؤسسه در جلسه‌ای که با حضور دکتر حسین کربلائی خیاوی رئیس …

فعالیت ۴۰ درصد محققان کشور در مجموعه‌های کشاورزی – ایرنا

ساری – ایرنا – رییس کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خواستار ورود مجموعه دانشگاههای کشاورزی برای حل مشکلات این بخش شد و گفت که از پنج هزار محقق کشور دو هزار نفر در مجموعه کشاورزی فعال هستند.

جشنواره ایتاپ بسته‌بندی و بازاررسانی محصولات کشاورزی در …

رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول نیز در این جشنواره گفت: استان خوزستان با تولید ۱۶ میلیون تن محصولات کشاورزی مقام نخست تولید کشاورزی را در کشور دارد.

پنجاه و یکمین گردهمایی معاونان پژوهشی واحدهای سازمانی …

پنجاه و یکمین گردهمایی معاونان پژوهشی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و دکتر محمدرضا پورعابدی معاون پژوهش و فناوری این نهاد، امروز (۲۹ بهمن) در …

همایش کشاورزی دقیق

نیاز حیاتی بشر به محصولات کشاورزی از یک سو، و ضرورت حفظ منابع راهبردی، نظیر آب و خاک، و نیز محیط زیست از سوی دیگر، سیاست­گذاران کشاورزی دنیا را به استفاده موثر، به‌هنگام و بهینه نهاده­‌های کشاورزی سوق داده است.

کشاورزی دقیق – همایش کشاورزی دقیق

سخن نشست نیاز حیاتی بشر به محصولات کشاورزی از یک‌سو و ضرورت حفظ منابع راهبردی، نظیر آب‌وخاک و نیز محیط‌زیست از سوی دیگر، سیاست‌گذاران کشاورزی دنیا را به استفاده مؤثر، به هنگام و بهینه نهاده‌های کشاورزی سوق داده است.

صادرات محصولات گلخانه ای – بازرگانی مرعشی

رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس نیز عنوان کرد: در حوزه تحقیقات، نقشه راه تحقیقات گلخانه و در حوزه آموزش نیز تربیت مدرس، کارشناس و کارگر ماهر گلخانه‌ای در دست انجام است.

مدیریت منابع آب در ایران و جهان – آکا

مدیریت منابع آب در ایران و جهان آب سر منشاء تولید تلاش و تمدن است .خداوند در قرآن کریم به عنوان والاترین و تنهاترین خالق هستی حیات هر چیزی را به آب وابسته دانسته است.و تداوم حیات را در گرو وجود آب دانسته است.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,