KELL

شوخی محمد نادری با افسر راهنمایی و رانندگی که جواب داد!

شوخی محمد نادری با افسر راهنمایی و رانندگی که جواب داد …

1 روز قبل · شوخی محمد نادری با افسر راهنمایی و رانندگی که جواب داد! محمد نادری، بازیگر نقش هوشنگِ سریالِ «شمعدونی» از جریمه‌نشدن ماشینش به خاطر بازکردن سر شوخی با پلیس راهنمایی‌ورانندگی گفت.

شوخی محمد نادری با افسر راهنمایی و رانندگی که جواب داد!

شوخی محمد نادری با افسر راهنمایی و رانندگی که جواب داد! سرنا_محمد نادری، بازیگر نقش هوشنگِ سریالِ «شمعدونی» از جریمه‌نشدن ماشینش به خاطر بازکردن سر شوخی با پلیس راهنمایی‌ورانندگی گفت.

شوخی محمد نادری با افسر راهنمایی و رانندگی که جواب داد …

محمد نادری، بازیگر نقش هوشنگِ سریالِ «شمعدونی» از جریمه‌نشدن ماشینش به خاطر بازکردن سر شوخی با پلیس راهنمایی‌ورانندگی گفت.

شوخی محمد نادری با افسر راهنمایی و رانندگی که جواب داد!

شوخی محمد نادری با افسر راهنمایی و رانندگی که جواب داد! محمد نادری، بازیگر، مجری و صداپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون از جمله مهمانان «نوروزترین نوروز»، ویژه‌برنامه سال ۱۴۰۰ شبکه پنج سیما با …

سپاه از دستگیری «عامل ترور» یک افسر راهنمایی و رانندگی در …

1/22/2021 · روابط عمومی نیروی زمینی سپاه از دستگیری «عامل ترور» یک افسر راهنمایی و رانندگی به نام حسن ملکی خبر داد که در سال ۱۳۹۷ در کرمانشاه کشته شده بود.

سرانجام پرونده‌های جنجالی پلیس راهور

ضرب و شتم مأمور پلیس راه در جاده کازرون به شیراز تا سیلی خودرون افسر راهنمایی و رانندگی از نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد، توهین و زیر گرفتن افسر پلیس راهور توسط خودرو از پرونده‌های جنجالی است.

چاقوکشی راننده بنز برای افسر وظیفه راهور

در منطقه ۱۷ محدوده امین الملک، عوامل راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حین انجام روان‌سازی ترافیک در این محدوده بودند که ستوان سوم وظیفه محمد سرآبادانی قصد اعمال قانون یک خودروی سواری بنز را …

حمله راننده بنز با چاقو به سرباز راهور

ساعت ۱۷ روز پنجشنبه عوامل راهنمایی و رانندگی تهران حین انجام روان‌سازی ترافیک در منطقه ۱۷ محدوده امین‌الملک بودند که ستوان‌سوم وظیفه محمد سرآبادانی برای اعمال قانون یک خودروی سواری بنز وارد عمل شد.

معمای راهنمایی و رانندگی

چراغ راهنمایی و رانندگی که روبروی خیابان است قرمز است، افسر راهنمایی هم در آنجا ایستاده است، با اینحال راننده ای از چراغ قرمز می گذرد و کسی مزاحم او نمی شود.

برچسب‌ها:, , , , ,