KELL

غیرفعال کردن ویندوز 10

آموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار در ویندوز 10

اگر انجام روش های بالا برای شما سخت بود و یا درست کار نکرد، میتوانید از یک ابزار کوچک برای غیرفعال کردن آپدیت ویندوز 10 استفاده کنید. نام این ابزار Windows Update Blocker است که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود کنید: دانلود Windows Update Blocker.

آموزش تصویری و قدم به قدم غیرفعال کردن آپدیت ویندوز 10

روش اول؛ استفاده از Windows services. این روش ساده ترین و پرکاربردترین روش برای غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10 می باشد که شما می توانید بصورت دستی اقدام به بستن آپدیت ویندوز 10 کنید. برای انجام این روش مراحل زیر را بصورت مرحله به مرحله انجام دهید؛.

آموزش نحوه غیرفعال کردن آنتی ویروس ویندوز ۱۰ – زومیت

9/27/2019 · برای غیرفعال کردن موقت این خصوصیت امنیتی ویندوز روی دستگاهتان می‌توانید از این راه اقدام کنید: ۱. منوی استارت را باز کنید. ۲. Windows Security را در این منو جست‌وجو کنید و گزینه اول آن را کلیک کنید. ۳.

غیرفعال کردن Windows Defender در ویندوز 10

با شروع مجدد رایانه ، Windows Defender غیرفعال می شود. در صورت لزوم Windows Defender را دوباره فعال کنید. اگر تصمیم دارید که در آینده Windows Defender را دوباره فعال کنید ، موارد زیر را انجام دهید: به پوشه Windows Defender در Registry Editor برگردید. یکبار روی پوشه “Windows Defender” کلیک کنید.

فعال کردن ویندوز 10 به صورت تصویری همراه با فعالسازی سایر …

شما بایستی قبل از اجرای KMSAuto.Net آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید چرا که معمولا آنتی ویروس این فایل را به عنوان ویروس شناسایی می کند و به صورت اتومات آن را حذف می نماید. در صورت استفاده از آنتی ویروس پیش فرض ویندوز 10 می توانید از لینک “ غیرفعال کردن Windows Defender” که درباره آن صحبت …

آموزش فعال سازی ویندوز 10 ، با استفاده از KMS

فعال ساز ها فقط ویندوز را به صورت قانونی در میاورند و در خود ویندوز تغییری ایجاد نمیکنند و شما میتوانید به راحتی بعد از فعال سازی ویندوز خود را آپدیت نیز کنید. در ادامه مطلب روش فعال سازی ویندوز 10 را آموزش خواهیم داد. ابتدا نرم افزار فعال ساز ویندوز را دانلود کرده و اجرا کنید …

برچسب‌ها:, , , , ,