KELL

قبرها در گنج یابی و دفینه یابی

آشنایی با گورستانهای قدیمی و انواع قبرها در گنج و دفینه یابی

گنج یابی و دفینه یابی در قبرستانها و گورستان های قدیمی و باستانی برای دانشجویان عزیز رشته باستان شناسی . در گدشته پس از دفن جسد و جنازه انسان مرده اموال شخصی اش را نیز در کنار جسد قرار میدادند .

روش شناسایی قبرهای دارای گنج – گورستانها و انواع قبرها در …

روش شناسایی قبرهای دارای گنج – گورستانها و انواع قبرها در دفینه یابی. از بهترین جای آن شروع میکنیم که گورستان گبریان است.

روش گمانه زنی و شناخت علائم قبرها در گنج یابی

روش گمانه زنی و شناخت علائم قبرها در گنج یابی. این ویدئو بخش نخست این مستند می باشد که متاسفانه بدلیل مشغله زیاد نتوانستم تمامی بخشهای آن را تقدیم شما عزیزان بنمایم و انشاء الله در اولین فرصت همه بخش های این مستند را به نمایش عمومی می گذارم.

آموزش تضمینی اصول گنج یابی و پیدا کردن دفینه و زیرخاکی …

تمامی نکات و روش های پیدا کردن و تشخیص محل گنج و دفینه رو بهتون یاد میده. تمامی علامت و نشانه های اطراف گنج و دفینه تک تک شرح داده شده،که هر علامت چه معنی و مفهمومی را بازگو میکند. تمامی طلسم های گنج و دفینه و روش های از بین بردن هر طلسم توضیح داده شده است. تمامی اشکال و …

گنج یابی و کشف عتیقه | دفینه

نشانه درختان در گنج یابی و کشف عتیقه ها برای زودتر پیدا کردن گنج و دفینه بوده است. درختانی كه بیشتر برای اینكار استفاده می شد به ترتیب زیر میباشد. بوته گز كه در حدود شش هزار سال عمر میكند.

برچسب‌ها:, , , ,