KELL

قدرت بدنی سرباز امریکایی رو ببینید حال کنید

تمرین های سخت و طاقت فرسای سرباز آمریکایی(بسیار دیدنی)

تمرین های سخت و طاقت فرسای سرباز آمریکایی (بسیار دیدنی) 10,916. Loner1 339 دنبال‌ کننده. 10,916 بازدید. دانلود ویدیو. با کیفیت 144p. با کیفیت 240p. با کیفیت 360p. با کیفیت 480p.

سرباز آمریکایی اسیر طالبان افغانستان

سرباز آمریکایی اسیر طالبان افغانستان

فیلمی از شجاعت مثال زدنی سربازان آمریکایی!

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، همزمان با افزایش رعب و وحشت آمریکایی‌ها از انتقام سخت ایران، ویدئویی از سربازان ارتش تروریستی آمریکا در افغانستان منتشر شده که ترس آنان را به تصویر کشیده است.

تصاویر: آموزش های نظامی ارتش آمریکا(Navy SEAL) – گالري …

یکی از اساسی ترین ویژگی های یک سرباز داشتن قدرت بدنی و ورزیدگی است. با یک نگاه به بدن و فرم هیکل سرباز های آمریکایی، واضحا میبینیم که به شدت ورزیده هستند و از قدرت بدنی مناسبی برخوردار هستند.

فیلم | صحنه دیدنی دفاع یک سرباز آمریکایی از یک مسلمان …

صحنه دیدنی دفاع یک سرباز آمریکایی از یک فروشنده مسلمان را در ویدئوی زیر می بینید.

وحشتناک ترین تمرین های نظامی در جهان

در شمالی ترین نقطه چین، سربازان این کشور برای رسیدن به آمادگی های لازم، دمای منفی ۲۲ درجه فارنهایت را تحمل می کنند. اما در نزدیکی چین، جایی که کره جنوبی قرار دارد، نیروهای ویژه این کشور برای افزایش آمادگی خود در شرایط جوی یخ زده تمرین می کنند.

ببینید | نمونه انفجارهای اشتباهی روی ناوهای هواپیمابر …

ماجرای دو خودزنی عجیب توسط آمریکایی ها که منجر به کشته شدن 170 سرباز آمریکایی و انهدام 35 جنگنده شد! فارسی العربية

عکس ها و ویدئویی از قدرت بدنی حیرت انگیز «سیلوستر استالون …

در تریبون هنر ببینید عکس ها و ویدئویی از قدرت بدنی حیرت انگیز «سیلوستر استالون» در ۷۲ سالگی او در حال آماده شدن برای فیلم جدید رمبو است

قدرت نظامی قطر؛ اعداد و ارقام(قطر/ 93جهان)

4/20/2017 · عصرایران؛ مجله تصویری سلاح – تمامی اطلاعات و جزئیاتی که پیرامون قدرت نظامی و حجم آتش (توان شلیک گلوله و یا هر وسیله ی جنگی دیگر توسط فرد یا یگان نظامی به سوی دشمن) قطر، در ادامه مشاهده خواهید کرد، مربوط به سال 2016 هستند.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,