KELL

مدیریت استفاده از گوشی موبایل توسط فرزندان

مدیریت استفاده از گوشی و تبلت توسط کودکان، چگونه زمان و …

نکته‌ی بسیار مهم این است که کودکان برخی امور را نه با گفتار بلکه با مشاهده‌ی رفتار دیگران یاد می‌گیرند. بنابراین نباید حین صرف غذا یا رانندگی از گوشی استفاده کرد چرا که کودک همین رفتار را در پیش می‌گیرد و در هر زمان و مکانی دوست دارد از گوشی خویش استفاده کند.

10 نرم افزار مدیریت زمان استفاده از موبایل – فرزند سبز

حتی خیلی از افرادی که به علت شغلشان باید از طریق موبایل با دیگران در ارتباط باشند هم از این وضعیت راضی نیستند. یکی از روش های بسیار خوبی که می توان میزان استفاده از تکنولوژی را مدیریت کرد کمک گرفتن از همان تکنولوژی است. یعنی می توانیم از نرم افزارهای مخصوص موبایل، برای مدیریت …

مدیریت استفاده کودکان از تبلت و موبایل | مدیریت استفاده …

۳) برای مدیریت استفاده کودکان از تبلت و موبایل، گزینه‌های کنترل والدین در مرورگر کروم را فعال کنید برای محافظت از کودکان در برخی از فضاهای نامناسب اینترنت، می‌توانید فیلتر جستجوی امن را در مرورگر روشن کنید .

زوم اپ: نظارت و کنترل فعالیت کودکان در موبایل با استفاده …

اپلیکیشن پادویش پرنتال کنترل (Padvish Parental)، ابزاری برای نظارت، کنترل، مانیتورینگ فرزندان توسط والدین و اعمال محدودیت در استفاده کودکان از گوشی هوشمند است.

کنترل گوشی دیگران از راه دور Mobile tracker free – Mobile …

سامانه مراقبت از خانواده (spy24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگان – SPY24

سامانه مراقبت از خانواده (spy24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

اپلیکیشن Quality Time برای مدیریت زمان موبایل – فرزند سبز

تعداد دفعات باز کردن قفل گوشی موبایل یکی از نشانه های اعتیاد به موبایل می تواند باشد. مدیریت زمان با Quality Time “QualityTime” یکی از بهترین برنامه های برای کنترل استفاده از تلفن همراه و اپلیکیشن یا …

برچسب‌ها:, , , , , ,