KELL

مردم به مسئولان می گویند

حقوقدانان از نواقص قانون رسیدگی به دارایی مقامات و مسئولان …

9/10/2017 · ایجاد فاصله بین مسئولین و مردم باب شایعات را باز می‌کند؛ در واقع در آن زمان مردم خدمت را در مقابل ثروت و قدرت می‌بینند و می‌گویند که مسئولان آمدند که ثروت کسب کنند و دلیل این موضوع عدم شفافیت است.

مردم و مسئولان اصفهان از چگونگی برگزاری جشنواره فیلم فجر …

گروه استان‌ها ــ جشنواره فیلم فجر امسال به در شرایطی به پایان رسید که در ابتدا گمان می‌رفت به دلیل شیوع …

مسئولین مشکلات‌ بورس را گردن مردم می‌اندازند – تابناک | TABNAK

2/23/2021 · وی تاکید کرد: برخی از مسئولان در این شرایط به جای پاسخگویی به مردم، می گویند که بازار بورس فراز و نشیب دارد و همه چیز را گردن خود مردم می اندازند که اینگونه رفتارها درست نیست. اتفاقا شرایط روز بورس نشان می‌دهد که با یک مدیریت مناسب، می توان به …

از کرونای مسئولان تا کرونای مردم عادی؛ فلسفه خنده مسئولان …

برخی می‌گویند شاید مسئولان می‌خواهند با این واکنش‌ها می‌خواهند مردمی بودن خود را به رخ بکشند و بگویند: «ببینید ما هم که مسئولیم کرونا می‌گیریم، یک وقت فکر نکنید این مصیبت فقط برای شماست.

مردم و مسئولان در باره آب خوزستان چه می‌گویند؟ / کام …

مردم و مسئولان در باره آب خوزستان چه می‌گویند؟ / کام خرمشهر شیرین می‌شود

سخنان تلخ مردم سی‌سخت از کمبودها؛ این فیلم را مسئولان …

مسئولان کهگیلویه و بویراحمد بارها بر رسیدن تجهیزات و اقلام مورد نیاز به دست مردم تاکید کرده‌اند، اما بعضی از مردم در گفت‌وگو با خبرنگاران می‌گویند، تجهیزات، اقلام مورد نیاز از جمله چادر، غذا و پتو به دست ما نرسیده است.

مسئولان مشکلات کشور را به مردم بگویند | ایران آنلاین

ایران آنلاین-مسئولان مشکلات کشور را به مردم بگویند : مصطفی هاشمی‌طبا در گفت‌و‌گو با «ایران» مطرح کرد : وقتی مسئولان هم فکر و هم صدا باشند و مسائل را بین خود حل کنند، مردم هم به آنان اعتماد پیدا می‎کنند خطر کاهش اعتماد …

برچسب‌ها:, , , , , ,