KELL

مسجدلاانوار یزد : حضور سه نفر خادم حرم امام رضا (ع) 2

حضور 6 خادم حرم امام رضا (ع) در يزد – ایسنا

6 نفر از خادمان حرم امام رضا (ع) در يزد روز گذشته وارد استان يزد شدند. دبير برگزاري پنجمين دوره جشنواره زير سليه خورشيد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا) – منطقه يزد ، اظهار كرد: 6 نفر از خدام حرم حضرت …

وقتی خادم قدیمی امام رضا(ع) از دست اربابش شفا گرفت

آقای مقیم چند سال دارید و از چه سالی توفیق خادمی حرم امام رضا(ع) را کسب کردید؟ 60 سال سن دارم و از سن 14 سالگی افتخار تشرف نصیب من شد. نحوه تشرف شما به چه صورت بود؟ پدر بنده از خدام حرم بود.

داستان ۲ خادم حرم امام رضا(ع) در آخرین قسمت «مکث» – خبرآنلاین

در آخرین قسمت از سری سوم برنامه مکث به روایت تاجر و استاد دانشگاهی که افتخارشان خادمی حرم امام رضا(ع) است، مهمان خانه‌های شما می‌شوند.

تحویل سال حرم امام رضا(ع) از شبکه‌های سراسری صدا و سیما …

3/16/2021 · مشهد- ایرنا- معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی گفت: برنامه تحویل سال حرم مطهر از شبکه‌های سراسری صدا و سیما و همچنین از طریق فضای مجازی برای همه شیفتگان امام رضا(ع) در ایران اسلامی و اقصی نقاط جهان پخش می‌شود.

خادمی امام رضا(ع)؛ رسمی 400 ساله/ فعالیت 60 هزار خادم و …

امام رضا(ع) 60 هزار نفر خادم و خادمیار دارد. وی تعداد خادمان و خادم‌یاران حرم رضوی را 60 هزار نفر اعلام و اظهار کرد: 95 درصد این تعداد اهل مشهد هستند و کارهای حرم را انجام می‌‌دهند.

چگونه خادم افتخاری آستان امام‌رضا(‌ع)شویم؟ – ایرنا

توسعه حریم حرم مطهر و افزایش فعالیت های و مسئولیت ها در خصوص خدمت رسانی به زائران و شوق فراوان به خدمتی كه در دوستداران حضرت رضا (‌ع ) در اقصی نقاط كشور متجلی است، تدوین طرح ها و تعریف مسئولیت های جدیدی را از سوی آستان قدس …

چگونه خادم افتخاری آستان امام‌رضا (ع) شویم؟

خدمت رسانی شایسته به زائران بارگاه منور رضوی توسط خادمانی انجام می‌شود که به شوق خدمت با هر پست و مقامی و با هر میزان تحصیلات، لباس خادمی بر تن می‌کنند و با عشق وعلاقه به انجام وظیفه در آستان مقدس امام رضا (ع) می‌پردازند.

ببینید | تشییع پیکر شهید فخری زاده در حرم مطهر امام رضا(ع …

مراسم وداع با پیکر شهید «محسن فخری زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع شنبه شب در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) با حضور خادمین آن حضرت برگزار شد.

حرم امام رضا | معرفی و راهنمای بازدید + عجایب حرم امام رضا (ع)

حرم امام رضا (ع) یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری مشهد و ایران است و سالانه میلیون‌ها نفر زائر از ایران و جهان برای زیارت شاه خراسان روانه مشهد می‌شوند. حرم علی ابن موسی الرضا (ع) در طول تاریخ بارها و بارها دچار تغییر …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,