KELL

منعطف ترین مرد گات تلنت پنجاه سالشه

منعطف ترین مرد گات تلنت پنجاه سالشه

بازیگران مرد و زن در همه جای دنیا کم تر اهل خانه داری و آشپزی هستند اما وقتی هنرمندان دیگری میهمانشان هستند، هموطن یا خارجی، حتما می توانند شرایطی ایجاد کنند که به میهمانانشان خوش بگذرد و البته از آنها رای بگیرند.

دختر خواننده ۹ ساله

یک زامبی دنس فوق العاده در گات تلنت از کانال آپارات پلاس … منعطف ترین مرد گات تلنت پنجاه سالشه … منعطف ترین مرد گات تلنت پنجاه سالشه. Music.tv.

بیوگرافی مهران قربانی (تنهای وحشی) + جدیدترین فیلم دعوا و …

بیوگرافی مهران قربانی. مهران قربانی گنده لات و یکی از دعوا کار ترین فرد پایتخت بشمار می آمد و بیشترین پرونده شکایت و دعوا در دادسرا دارد و در شهر ساری به گفته ی کاربران خیلی در. بین مردم و همشهریانش محبوب بوده و به خاطر …

مرگ شرکت‌ کننده مسابقه استعدادیابی عصر جدید روی آنتن …

به گزارش پارس نیوز، دیشب یکشنبه پنجم اسفند اتفاق عجیبی در برنامه عصر جدید رخ داد. یکی از شرکت کنندگان این مسابقه با حضور در روی صحنه و جلوی چشم بینندگان و داوران مسابقه به مدت ده ثانیه مرد و تمام علائم حیاتی اش از کار افتاد.

لهجه انگلیسی مهناز افشار سوژه توئیتری‌ها شد

پربحث ترین. … و فقط ده دور خونده و حفظ کرده اگه راست میگه با شرکت کننده های پرشین گات تلنت حرف بزنه ،،،،،،، خیلی خنده داره … چهل و هفت سالشه متولد پنجاه و دو هست الکی میگه متولد پنجاه و شش من …

بیوگرافی گابریل کالدرون (سرمربی جدید پرسپولیس)

پیر ؟ بنده خدا ۵۹ سالشه.پس به۷۵- ۸۰ ساله ها چی میگی ؟ از برانکو چند سال جوانتره بنده خدا موهاش ریخته سنش بیشتر به نظر میاد. در ضمن آمادگی جسمانی و قدرت بدتی او از خیلی بازیکنان لیگ برتر بهتره.

راز جوانی و زیبایی ویکتوریا بکهام در ۴۵ سالگی

یکی از افرادی که در ۴۵ سالگی همچنان پوستی زیبا دارد و جوان مانده، ویکتوریا بکهام، صاحب برند لباس ویکتوریا بکهام و همسر فوتبالیست معروف انگلیسی، دیوید بکهام است. باهم راز زیبایی این زن بانفوذ و موفق را بررسی می‌کنیم.

رازهای شعبده بازی

اگر اهل تماشای برنامه بریتینز گات تلنت (Britain’s Got Talent) باشید به احتمال زیاد جیمز رِیونز (James Ravens) را می‌شناسید و شعبده‌بازی‌های او در برنامه سال ۲۰۱۵ استدادیابی بریتانیا را دیده‌اید.

برچسب‌ها:, , , , , , ,