KELL

مهم ترین وظایف شیعیان در عصر غیبت چیست؟

مهم ترین وظایف شیعیان در عصر غیبت چیست؟ – خبرآنلاین

10 ـ بجا آوردن حج و عمره و زیارت مشاهد مشرفه به نیابت از امام: اعمالی که به نیابت از امام زمان علیه السلام بجا آورده می شود در واقع هدیه ای از جانب عاشقان و شیفتگان به ایشان است. 11 ـ استغاثه به وجود مقدس امام عجل الله تعالی فرجه الشریف: در بعضی از روایات از آن بزرگوار به “غیاث …

مهم ترین وظایف شیعیان در عصر غیبت چیست؟

مهم ترین وظایف شیعیان در عصر غیبت چیست؟ ۱- دعا برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و خود تا به معرفت حضرتش نائل شویم.

مهم ترین وظایف شیعیان در عصر غیبت چیست؟

مهم ترین وظایف شیعیان در عصر غیبت چیست؟. شناخت صفات و سیره امام علیه السلام: بدیهی است که یک عاشق دلباخته امام و یک منتظر حقیقی باید بداند که محبوبش از چه صفاتی برخوردار بوده، و چه سیره و روشی را در زندگی و سایر شئونات آن دارد.

مهم ترین وظایف شیعیان در عصر غیبت چیست

مهم ترین وظایف شیعیان در عصر غیبت چیست ؟. تیتر مطلب سوالی است كه از طرف یكی ار كاربران عزیز برای ما ارسال شده و كارشناسان ما چنین پاسخ داده اند : نكات ذیل برگرفته از روایات و به عنوان وظایف شیعیان و منتظران واقعی حضرت (عج) خدمت شما عرضه می شود.

مهمترین وظایف شیعیان در عصر غیبت امام زمان(عج) – ایسنا

مهمترین وظایف شیعیان در عصر غیبت امام زمان(عج) یک محقق و پژوهشگر مرکز تخصصی مهدویت گفت: معرفت، اطاعت، محبت و حمایت از امام عصر (عج) مهمترین وظایف شیعیان در روزگار غیبت است.

معرفی مهم ترین وظایف شیعیان در زمان غیبت امام زمان (عج …

معرفی مهم ترین وظایف شیعیان در زمان غیبت امام زمان (عج) هستید معرفی مهم ترین وظایف شیعیان در زمان غیبت امام زمان (عج)

وظیفه ما در عصر غیبت امام‏ زمان(عج) چیست؟ – گنجینه پاسخ ها …

وظایف ما در زمان غیبت همان وظایف در زمان حضور امام معصوم (ع)است. مجموع این وظایف را می توان در یک جمله خلاصه کرد و گفت بزرگ ترین وظیفه شیعیان در عصر غیبت، انتظار فرج و ظهور دولت جهانی حضرت مهدی (عج) است. عملی شدن انتظار فرج این …

وظیفه شیعیان در زمان غیبت کبری

وظیفه شیعیان در زمان غیبت کبری (1) در زمان غیبت وظایفی برای شیعیان در نظر گرفته شده که به مهمترین آنها اشاره می شود : 1.

وظیفه ما در زمان غیبت امام‏ زمان (عج)

7/4/2010 · بنابراین، تمام وظایفی که قرآن مجید و پیامبر اکرم (صل الله علیه وآله) و ائمه معصومین (علیهم السلام) برای یک فرد مسلمان تعیین و بیان فرموده اند در زمان غیبت نیز متوجه ما است که همه این وظایف را می توان در یک جمله خلاصه کرد و گفت بزرگ ترین وظیفه شیعیان در عصر غیبت …

برچسب‌ها:, , , , , ,