KELL

نجات دختر جوان از خودکشی

لحظه نجات دختر جوان از خودکشی در ایزدشهر + فیلم

به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، شب گذشته (یکشنبه) یک دختر جوان در شهر ایزدشهر استان مازندران اقدام به خودکشی کرد ،که توسط مردم به موقع از مرگ نجات پیدا کرد. فیلمی را که شهروندخبرنگار ما ارسال کرده مشاهده می‌کنید. منبع: شهروندخبرنگار- …

نجات جان ۳ دختر جوان از خودکشی – مشرق نیوز

نجات جان ۳ دختر جوان از خودکشی. سه دختر جوان که در پرونده‌های جداگانه قصد خودکشی داشتند، از مرگ نجات یافتند. به گزارش مشرق، ساعت ۱۱ روز گذشته (۲۸ اردیبهشت ۹۸) دختر ۱۷ ساله‌ای با بالا رفتن از یک دکل مخابراتی در سعادت‌آباد قصد خودکشی داشت که آتش‌نشانان و مأموران انتظامی …

نجات نفس‌گیر دختر جوان حین خودکشی

نجات نفس‌گیر دختر جوان حین خودکشی. دختر جوان چینی که قصد داشت با پرش از طبقه ۹ آپارتمان محل زندگی‌اش به زندگی خود پایان دهد، با تلاش آتش‌نشانان نجات یافت. دختر جوان چینی که قصد داشت با پرش از طبقه ۹ آپارتمان محل زندگی‌اش به زندگی خود پایان دهد، با تلاش آتش‌نشانان نجات یافت.

دختر مازندرانی | ویدیوی نجات دختر جوان از خودکشی با روشی جالب

نجات دختر مازندرانی از خودکشی. سرهنگ شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان نور با تایید این خبر گفت: این دختر جوان قصد خودکشی در یکی از معابر عمومی ایزد شهر را داشت که بلافاصله پلیس، ماموران یگان امداد و کلانتری ۱۳ برای انصراف و نجاتش از روی پل عابر پیاده به محل حادثه اعزام شدند.

تماشای ویدئو نجات دختر جوان خودکشی دلهره آور از آی-ویدئو

به طرز معجزه آسا و عجیب زنده ماند وحشتناک در جاده ها-زنده ماندن معجزه آسا کلیپ لحظه دلهره آور نجات دختر جوان از خودکشی

نجات جان ۳ دختر جوان از مرگ

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 11 روز گذشته (28 اردیبهشت 98) دختر 17 ساله‌ای با بالا رفتن از یک دکل مخابراتی در سعادت‌آباد قصد خودکشی داشت که آتش‌نشانان و مأموران انتظامی کلانتری 134 شهرک غرب مانع از این اقدام این دختر شدند و او را نجات دادند.

لحظه دلهره آور نجات دختر جوان از خودکشی

نجات معجزه آسا دختر جوان از خودکشی! 00:19 لحظه خودکشی ناموفق دو دختر جوان از روی پل عابر پیاده در تهران

برچسب‌ها:, , , , , ,