KELL

نقاشی چهره استاد معین با استفاده از ویترای روی کاشی

ostad moein – Aparat

فیلم دیده نشده از گروگانگیری مسلحانه در استاد معین تهران … 4:17. نقاشی چهره استاد معین با استفاده از ویترای روی کاشی shadowocx.

نقاشی روی شیشه ، ویترای

نقاشی روی شیشه، هنری تزئینی است که از آن با نام ویترای نیز یاد می شود. در فرهنگ معین ویترای اینگونه معنی شده است : «1) شیشه ای که بر روی آن با رنگ روغن یا رنگ خمیری شکل نقاشی کرده باشند. 2) نوعی نقاشی بر روی شیشه».

شاهکارهای هنر کاشیکاری ایرانی را ببینید

کاشی یکی از نمادهای مهم و از عناصر برجسته تزئینی در معماری ایران زمین است. این هنر از دوران باستان در معماری ایران رواج داشت و نمونه هایی از آن در بناهایی مانند کاخ آپادانای شوش به‌دست آمده است.

آموزش ویترای | دوره ویترای و نقاشی روی شیشه | کلاس ویترای …

آموزش ویترای و بازار کار آن. امروز این هنر ( نقاشی روی شیشه ) به دلیل زیبایی و چشمگیر بودن آن و در دسترس بودن مواد مصالح و ابزار آن از محبوبیت برخوردار شده بسیاری از کارخانه ها امروزه ایده های مرتبط با نقوش و ساختار آن را …

آموزش کاشی شکسته | پویا اندیش | کلاس کاشی شکسته | آموزشگاه …

آموزش کاشی شکسته بصورت جامع و گام به گام و از 0 تا 100 ویژه بازار کار داخل و خارج از ایران ، مرکز کلاس های آموزش تخصصی کاشی شکسته – تصویرگران پویا اندیش

تعزیه در هنر نقاشى عامیانه – الشیعه

نقاشی کاشی و نقاشیهای دیواری. گذشته از سوابق دور و مبهم تاریخی، نقاشیهای دیواری(۵) در ایران دوره صفوی می توانست منبع و الهام بخش نقاشیهای تعزیه از نظر تکنیک و شیوه اجرایی کار باشد.

برچسب‌ها:, , , , ,